MMA Attack 4

pem1990

ONE FC
Welterweight
MMA Attack 4



Ktoś coś wie na temat tej gali , i jaki widzicie sens istnienia tej organizacji i jak powinna funkcjonować



- wikipedia MMA Attack 4 jest wpisane jako na 1 lutego



- na oficjalnej stronie nic konkretnego nie ma napisane
 
Paweł pewnie da info jak coś pewnego będzie wiadomo więc nie ma nad czym się rozwodzić.
 
MMAA jeśli już to wystartuje na wiosnę (marzec/kwiecień) na pewno nie wcześniej. I raczej nie w takiej formie do jakiej przywykliśmy, jakaś mniejsza lokalna gala z freakiem.
 
Grzechu to tylko Twoje przypuszczenia czy jakies wiarygodne informacje ? Pytam o termin bo zmiana rozmachu gali jest raczej oczywista.
 
No ja uważam że Grzechu ma racje , bo gala teoretycznie za niecałe 2 miesiące a tu nic nie wiadomo.
 
Ktoś, gdzies pisał, że MMAA odbędzie się 1 lutego. To nie był czasem Artur Mazur na Twittetrze, po rozmowie z Darkiem? :)
 
Ciekawe czy jest ktos w srodowisku MMA kto nie sledzi Cohones :) Szkoda bo luty to nie byl zly termin, KSW ma w tym czasie dluzsza przerwe. Mam nadzieje, ze nowy bedzie dobrany staranniej i bardziej szcesliwie niz ostatnio.
 
Odpowiedź tak jak się spodziwałem. Oby sie udało tym razem i aby to wszystko było bardziej przemyślane.
 
Mmaa odezwało się na facebooku:
Dzień dobry! Kogo chcielibyście zobaczyć na naszej kolejnej gali? Wpisujcie pomysły na freak fight, pojedynki czysto sportowe, całe karty, co tylko chcecie. Liczymy na Waszą kreatywność ;)

Może w końcu coś ruszy :)
 
Jak czytam te komentarze z zestawieniami na fb mma attack to sypie chujami na lewo i prawo,skąd Ci się ludzie biorą ? Hardkorowi Janusze
 
Chyba raczej jakiś Bonus (?) i co gorsza ten wsiowy głupek Trybson. A co jeszcze gorsza, oni mogą naprawdę posłuchać tych komentarzy i utopić kolejną wspaniałą galę.
 
Najpewniejszy podobno jest Ozdoba z czego sie wcale nie ciesze jako rywal pewnie ktoś z dwójki Najman/Trybson chyba ,że Ibisza będą majonezować.Z tych wszystkich w/w jedynie Trybson mi odpowiada bo ludzie reagowaliby raczej pozytywnie bo przy Najmanie gwizdy na nonstopie + mnóstwo wulgaryzmów(zasłużenie) ale w tv to wiadomo ,Ozdoba aka Bolt popierdolił dyscypliny i lepiej niech dalej wywija dupskiem dla ryczacych 40stek bo szczerze mówiąc po walce z Koksem mocno się zawiodłem do tego teraz wrzuca jakieś fotki z Koksem z podpisami typu 'teraz koksowi by sedzia nie pomógł' niech on wypierdala z daleka bo jeśli miałym wybierać to naprawde nie wiem na kogo sie zdecydować Ozdoba czy Najman? oboma gardze do potęgi i wg mnie ich wizerunek diametralnie spierdoli gale.







Bez freaka nie ruszą nie ma mowy.Trybson wiadomo,że wizytówką odpowiednią nie jest ale z tych wszystkich wymienionych wybieram jego - serio.
 
Tak całkiem serio to jeśli miałbym wybrać FF to dałbym najman - bazelak.



Ciekawi mnie bardziej reszta fightcardu, czy da radę odratować poprzedni fightcard, chociaż po części. No i super by było gdyby w końcu Drwal zawalczył.
 
Najman - Bazelak ? przecież całe trybuny by tam wjechały ich rozjebać ..kto ich lubi ? a po drugie panowie się bardzo lubią.



Ciężki wybór ma MMA Attack szczerze mówiąc nie zazdroszcze,ale zamiast tych dwóch powyżej wole zobaczyć np Pawła z Pierwszej Miłości (jakiś czas temu oglądałem :-)) przeciwko Romanowi z Na Wspólnej albo tych dwóch siuśków Mroczków.
 
MMAA jest rozsypane jeśli chodzi o rozpiske. Szkoda bo było tak pięknie, a teraz nie mam pomysłu jak oni chcą wrócić na miejsce nr. 2 w Polskim MMA.
 
Kalinarczyk, Żyrafa, z zagranicy ktoś plus jakiś frik i rozpiska będzie. Dałem tylko nazwiska do przykladu, nie ma co rozpaczać, coś wymyślą



; )
 
MMA ATTACK dziś ożyło i zapytało fanów o freak-fight jaki chcieliby zobaczyć. Na Blogoplacie zrobiłem małe podsumowanie "głosowania" fanów...LINK
 
A moim zdaniem to ostatnie dechy, tej organizacji niestety. Największe nazwiska, które mieli odeszły w niepamięć, na kim mają oprzeć gale na Ozdobie, powodzenia. To z MMA nie ma nic wspólnego, można poszukać frika, ale nie kogoś takiego, kto unikał i pajacował w klatce w dodatku te tłumaczenia, czy mmaa jest to potrzebne, taki kabaret
 
naprawdę chcielibyscie idiotów albo tego z mtv albo tego co wyzywa rózala na pojedynek ? litosci, hejtujecie pudziana a chcecie jakis innych pajaców nie mających pojęcia o tym sporcie ... porażka ...
 
Znienawidzony freak jest równie dobry, jak lubiany, tak długo jak jest wystarczająco śmieszny (jak face i heel w WWE). Ozdoba niestety pokazał, że jest raczej żenujący, niż zabawny, a do tego słyszeli o nim wcześniej co najwyżej bywalcy klubów, gdzie wywija na rurze z gołym tyłkiem. Z Trybsonem jest podobnie, Warsaw Whore ogląda raptem kilkadziesiąt tysięcy osób (konkurencyjne hućpy na TVP, czy Polsacie kilka milionów). Zdecydowanie wolałbym freaka, który wyróżnił się czymś pozytywnym, tak jak Pudzian. Zwłaszcza, że w jego wypadku to bardzo dobrze zadziałało.
 
Back
Top