Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

WTF ?! :DC:



No i nie wiem czy było xD

3bee11694ff9335097fcccb955fdb32b,780,0,0,0.jpg
 
WTF ?! :DC:



No i nie wiem czy było xD

3bee11694ff9335097fcccb955fdb32b,780,0,0,0.jpg

Na tej stronie jeszcze nie było.
A o co chodzi z tym rozpoczęciem bo już druga ekipa tak robi. Wcześniej to była jakaś Panama czy Kostaryka to mogłem zrozumieć że nie ogarniają ale Anglia? Przepisy się jakoś zmieniły?
 
Na tej stronie jeszcze nie było.
A o co chodzi z tym rozpoczęciem bo już druga ekipa tak robi. Wcześniej to była jakaś Panama czy Kostaryka to mogłem zrozumieć że nie ogarniają ale Anglia? Przepisy się jakoś zmieniły?
tak. Jakby wszyscy Chorwaci opuścili swoją połowę, to można zacząć grę, czy inny debilizm tego rodzaju
 
Za duzo kasy wydali na te wszystkie zgrupowania przed Mistrzostwami, a nic sie nie zwrocilo. Nadchodza suche lata. Starzy liderzy lepsi juz nie beda, a mlodzi na razie nie wygladaja jakby mieli ta kadre sile i chec gdzies pociagnac. Ba, nawet w klubach nie maja ugruntowanej pozycji.
Boniek poszedl po rozum do glowy i postanowil wybrac tansza wersje bo czuje pewnie w kosciach, ze i tak chuja z tego wszystkiego bedzie...
 
Za duzo kasy wydali na te wszystkie zgrupowania przed Mistrzostwami, a nic sie nie zwrocilo. Nadchodza suche lata. Starzy liderzy lepsi juz nie beda, a mlodzi na razie nie wygladaja jakby mieli ta kadre sile i chec gdzies pociagnac. Ba, nawet w klubach nie maja ugruntowanej pozycji.
Boniek poszedl po rozum do glowy i postanowil wybrac tansza wersje bo czuje pewnie w kosciach, zei tak chuja z tego wszystkiego bedzie...
Wiesz, dziadki leśne wszystko przejmą i przepierdolą. Wszystko. Zawsze jest kogo obdarować.
 
Tymczasem Algieria sonduje możliwość sprowadzenia Carlosa Queiroza - trenera Iranu. :no no:

EDIT:


:DC:
 
https://www.wprost.pl/mundial-2018/...em-nie-bedzie-zblizen-fanek-na-trybunach.html


Skończyło się kurwa, od tej pory tylko przystojnych murzynów będziecie oglądać :beczka:
A brzydkie można pokazywać?
Kto zadecyduje która kaszalot, a która miss mundialu?
Fajnie to będzie o FIFA świadczyć. Jak pokażą na trybunach kobietę, to od razu wiadomo iż zaszufladkowani Ją jako pasztet :beczka:
No i co z "przystojnymi mężczyznami"? :śmiech: Czy nie będzie Im przykro? To jest dyskryminacja.

Najlepiej jak Iran i inny arabskie kraje będą wygrywać. Wszyscy w burkach i chuj.
 
A brzydkie można pokazywać?
Kto zadecyduje która kaszalot, a która miss mundialu?
Fajnie to będzie o FIFA świadczyć. Jak pokażą na trybunach kobietę, to od razu wiadomo iż zaszufladkowani Ją jako pasztet :beczka:
No i co z "przystojnymi mężczyznami"? :śmiech: Czy nie będzie Im przykro? To jest dyskryminacja.

Najlepiej jak Iran i inny arabskie kraje będą wygrywać. Wszyscy w burkach i chuj.
Ja jestem ciekaw, kto nakręcił tę aferę, no bo przecież nie pięknę panie, które są pokazywane, bo jakieś 95% z nich, gdy widzą siebie na telebimie wygląda na bardzo zadowolone. Oczywiście zrobiły to pewnie feministki, których nikt nie pokazuje, nie chodzą na mecze i ogólnie futbol uważają za sport dla debili :DC: Jak zwykle myślą, że ich zjebany tok myślenia to tok myślenia wszystkich kobiet. I jakimś chujem zawłaszczają sobie prawo do wypowiadania się w ich imieniu :korwinwhat:
 
Ja jestem ciekaw, kto nakręcił tę aferę, no bo przecież nie pięknę panie, które są pokazywane, bo jakieś 95% z nich, gdy widzą siebie na telebimie wygląda na bardzo zadowolone. Oczywiście zrobiły to pewnie feministki, których nikt nie pokazuje, nie chodzą na mecze i ogólnie futbol uważają za sport dla debili :DC: Jak zwykle myślą, że ich zjebany tok myślenia to tok myślenia wszystkich kobiet. I jakimś chujem zawłaszczają sobie prawo do wypowiadania się w ich imieniu :korwinwhat:
Takim chujem, którego chciałyby pewnie mieć.
 
Ja jestem ciekaw, kto nakręcił tę aferę, no bo przecież nie pięknę panie, które są pokazywane, bo jakieś 95% z nich, gdy widzą siebie na telebimie wygląda na bardzo zadowolone. Oczywiście zrobiły to pewnie feministki, których nikt nie pokazuje, nie chodzą na mecze i ogólnie futbol uważają za sport dla debili :DC: Jak zwykle myślą, że ich zjebany tok myślenia to tok myślenia wszystkich kobiet. I jakimś chujem zawłaszczają sobie prawo do wypowiadania się w ich imieniu :korwinwhat:
No raczej.
Równie dobrze w filmach i teledyskach niech nie pokazują pięknych kobiet :korwinwhat:
Feministyczne pasztety chyba by dostały wodotrysku. :korwinlaugh:
 
Tak w ogóle to pamiętacie jakiegoś tego profesorka z Danii z teorią , że zagraliśmy tak słabo bo mamy czarnych w kadrze?

Chorwacja mu w oko !
 
KOMENTATORZY: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak

Tak, to są komentatorzy na finał... I paradoksalnie, to szpaka jeszcze zniosę.. ale ten Juskowiak...
 
KOMENTATORZY: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak

Tak, to są komentatorzy na finał... I paradoksalnie, to szpaka jeszcze zniosę.. ale ten Juskowiak...
Od początku było wiadomo, że Szpaku ma finał.

Z Modriciem to prawda, ale też chyba rozegrał najwięcej minut. Miałem chwilę to sprawdziłem, dla porównania:
Modric - 604 minuty / 63 km
Rakitic - 549 minut / 62,8 km
Perisic - 542 minuty / 62,4 km

E: Nie chce mi się wszystkiego sprawdzać, ale tak na oko, to Modric ma gdzieś 6-7 miejsce w zespole pod względem przebiegniętych km jeśli uwzględnić liczbę minut na boisku.
 
KOMENTATORZY: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak

Tak, to są komentatorzy na finał... I paradoksalnie, to szpaka jeszcze zniosę.. ale ten Juskowiak...

Po Francja-Belgia zatęskniłem za Szpakiem, co za dwóch cymbałów komentowało tamten mecz to nawet nie chce wiedzieć, dużo ciekawostek i statystyk...
 
Back
Top