Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Liczylem na Chorwacje ale graja jakos bez pomyslu i strasznie wolno. Kurwa czemu nie dogral Modriciowi
Edit kontynuujac moj wywod to chorwaci spia. Nie sa podraznieni ta bramka. No ale nadzieja powoli we mnie umiera. Racjonalnie patrzac to Francja bedzie mistrzem
Wydaje mi się, że oni nie mają po prostu sił.
 
Kazdy kolejny mecz potwierdza, ze wystarczy dobry staly fragment gry, dobry bramkarz i mozna doczlapac sie do finalu. Final zapowiada sie niezwykle emocjonujaco :korwinlaugh:
 
Ogólnie to jest to ciekawe, ale we Francji jest też taka sytuacja, że piłkarze Senegalu czy np. Kamerunu, czasami moga wybierać reprezentację, i jak graja w klubach europejskich to nie dziwię się, że wybierają reprezentację Francji.
Przecież jest taka Szwecja, gdzie niby multikulti a sami wikingowie z urody w ekipie piłkarskiej, bo właściwie to fakt jest taki, jeśli nawet 10% populacji to jacyś azylanci z Bliskiego Wschodu, jeśli nie tworzą zamkniętych enklaw w ciągu jednego/dwóch pokoleń wtapiają się w większość.
Ciekawe dlaczego w drugim i trzecim pokoleniu najczęściej stają się znowu terrorystami...
 
Jak dla mnie mecz pozamiatany. Niby jeszcze 30 minut, ale jak dla mnie Chorwatów może uratować jedynie próba grania Anglików na 1:0 i cofnięcie się za bardzo. Wtedy może przy pomocy szczęścia coś wpadnie. Innej opcji nie widzę.
 
Jak dla mnie mecz pozamiatany. Niby jeszcze 30 minut, ale jak dla mnie Chorwatów może uratować jedynie próba grania Anglików na 1:0 i cofnięcie się za bardzo. Wtedy może przy pomocy szczęścia coś wpadnie. Innej opcji nie widzę.
No niestety. Aż współczuję wszystkim imigrantom w Anglii, bo jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, ile razy będą słuchać, że piłka wróciła...
 
Ciekawe dlaczego w drugim i trzecim pokoleniu najczęściej stają się znowu terrorystami...
To w Szwecji są jacyś terroryści albo zamachy na dużą skalę? Jedyny słynny terrorysta ze Skandynawii to Brejvik czy jak mu tam.
We Francji imigrantów nie asymilowali to mają teraz problem.
Polska i Słowacja a Cyganie, w Polsce zakazano taborów w latach 60-tych chyba, rozmeldowano ich po całej Polsce,tak, ze nie byli w stanie tworzyc dużych enklaw, nie ma problemu.
Słowacja pozwalali im na tworzenie gett, nie mieli na nich pomysłu, to teraz mają przejebane.
 
Ależ Perisić mi w tej sytuacji zaimponował! W końcu ruszyli się do piłki, wyprzedził dwóch Anglików.:penn:
 
To w Szwecji są jacyś terroryści albo zamachy na dużą skalę? Jedyny słynny terrorysta ze Skandynawii to Brejvik czy jak mu tam.
We Francji imigrantów nie asymilowali to mają teraz problem.
Polska i Słowacja a Cyganie, w Polsce zakazano taborów w latach 60-tych chyba, rozmeldowano ich po całej Polsce,tak, ze nie byli w stanie tworzyc dużych enklaw, nie ma problemu.
Słowacja pozwalali im na tworzenie gett, nie mieli na nich pomysłu, to teraz mają przejebane.
W Szwecji spokój? Powiadasz? LOL, pewnie no-go zones to dla ciebie jakieś plotki.
 
Back
Top