Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Jak ktoś uważa, że oni czują się w dużym stopniu "francuzami" to chyba się myli.
Aha, czyli jak ktoś się urodził we Francji i w życiu nie był w Afryce, to się nie może czuć Francuzem, bo jest czarny? :lol:
Widocznie we Francji afryka to już większość.
A może jednak mniejszość, tylko murzyni mają lepsze geny do sportu? Już nie wspominając o tym, że spora część z nich wychowywała się w skrajnej biedzie i sport był jedyną szansą na wyjście na prostą, więc mieli motywację do zapierdalania.
Nie sądzę, że jakiś tam arab, nygus czy turas poczuwał się jakby grał dla tak naprawdę swojej reprezentacji i swojej flagi. Nic więcej. Przegrali ot, mniej na kebaby będzie i wsio.
:rofl:
Polakom z dziada pradziada też się nie chciało biegać...

Nie żebym popierał ten imigracyjny syf, ale mam srogą bekę z prawilniaków, którzy nagle zauważyli ile czarnych gra w takiej Francji czy Anglii, a za gówniaka sami biegali po boiskach w koszulkach Henry'ego czy Zidane'a.
 
Aha, czyli jak ktoś się urodził we Francji i w życiu nie był w Afryce, to się nie może czuć Francuzem, bo jest czarny? :lol:

A może jednak mniejszość, tylko murzyni mają lepsze geny do sportu? Już nie wspominając o tym, że spora część z nich wychowywała się w skrajnej biedzie i sport był jedyną szansą na wyjście na prostą, więc mieli motywację do zapierdalania.

:rofl:
Polakom z dziada pradziada też się nie chciało biegać...

Nie żebym popierał ten imigracyjny syf, ale mam srogą bekę z prawilniaków, którzy nagle zauważyli ile czarnych gra w takiej Francji czy Anglii, a za gówniaka sami biegali po boiskach w koszulkach Henry'ego czy Zidane'a.
O totototo wlasnie i o to mi chodzilo piszac swoje wywody
 
Nie żebym popierał ten imigracyjny syf, ale mam srogą bekę z prawilniaków, którzy nagle zauważyli ile czarnych gra w takiej Francji czy Anglii, a za gówniaka sami biegali po boiskach w koszulkach Henry'ego czy Zidane'a.
Zapomniałeś napisać że jeszcze śpimy w koszulkach z logo "żołnierze wykleci" oraz przed spaniem recytujemy Rotę . Również mam z was bekę jak czytam właśnie takie wpisy z różnych sytuacji dopisując słowo prawilniak , nacjonalista , narodowiec . A może zwyczajnie ktoś ma swoje zdanie i tyle bez dodania sobie swojej wyimaginowanej otoczki hę ? dodam emotę bo jeszcze ktoś nie zrozumie i się obrazi :smile:
 
Zapomniałeś napisać że jeszcze śpimy w koszulkach z logo "żołnierze wykleci" oraz przed spaniem recytujemy Rotę . Również mam z was bekę jak czytam właśnie takie wpisy z różnych sytuacji dopisując słowo prawilniak , nacjonalista , narodowiec . A może zwyczajnie ktoś ma swoje zdanie i tyle bez dodania sobie swojej wyimaginowanej otoczki hę ? dodam emotę bo jeszcze ktoś nie zrozumie i się obrazi :smile:
Hej, ale ja nie mam problemu z narodowościowcami. Ba, na pewno bliżej mi do nich niż do jakich chujów antifiarzy. A śmiać mi się chce z tego dorabiania ideologii, że biegać mu się nie chciało, bo ojciec z Afryki.

PS. Surge i Red is Bad mają kozackie nadruki ;)
 
Zapomniałeś napisać że jeszcze śpimy w koszulkach z logo "żołnierze wykleci" oraz przed spaniem recytujemy Rotę . Również mam z was bekę jak czytam właśnie takie wpisy z różnych sytuacji dopisując słowo prawilniak , nacjonalista , narodowiec . A może zwyczajnie ktoś ma swoje zdanie i tyle bez dodania sobie swojej wyimaginowanej otoczki hę ? dodam emotę bo jeszcze ktoś nie zrozumie i się obrazi :smile:
W ogóle nie wiem z jakiej pizdy tacy wszyscy anty-Francja-Belgia, jak grają tam ludzie z Afryki to niech grają, to nie jacyś gwałciciele i uchodźcy z przed 2 lat czy tam roku, tylko ludzie którzy wcześniej przyjechali do Francji z pomysłem grania w piłkę i próbują to robić. Mieszanie jakiś jebanych gwałcicieli i nierobów z Syrii z chłopakami z Kongo, Gwinei, Kamerunu czy Senegalu którzy przyjechali harować na lepsze życie jest pojebane...
 
W ogóle nie wiem z jakiej pizdy tacy wszyscy anty-Francja-Belgia, jak grają tam ludzie z Afryki to niech grają, to nie jacyś gwałciciele i uchodźcy z przed 2 lat czy tam roku, tylko ludzie którzy wcześniej przyjechali do Francji z pomysłem grania w piłkę i próbują to robić. Mieszanie jakiś jebanych gwałcicieli i nierobów z Syrii z chłopakami z Kongo, Gwinei, Kamerunu czy Senegalu którzy przyjechali harować na lepsze życie jest pojebane...
Tak jak napisałem stronę temu nie wyobrażam sobie tego w kadrze Polski a nie w kadrze... innej :)
 
Kłania się nieznajomość historii... Kraje takie jak Maroko, Tunezja, Algieria, Senegal, Kamerun i w chuj innych z Afryki, to są dawne francuskie kolonie, niektóre były częścią imperium od XVII wieku. Ludzie stamtąd normalnie walczyli pod francuskimi barwami chociażby w trakcie II wś -np. w wojnie obronnej Francji w 1940 czy pod Monte Cassino. Wielu z tych czarnych ma prawo się czuć Francuzami z dziada pradziada. Mieszanie tego tematu z współczesnym napływem nierobów z całej Afryki i Bliskiego Wschodu jest raczej nie na miejscu.
 
Kłania się nieznajomość historii... Kraje takie jak Maroko, Tunezja, Algieria, Senegal, Kamerun i w chuj innych z Afryki, to są dawne francuskie kolonie, niektóre były częścią imperium od XVII wieku. Ludzie stamtąd normalnie walczyli pod francuskimi barwami chociażby w trakcie II wś -np. w wojnie obronnej Francji w 1940 czy pod Monte Cassino. Wielu z tych czarnych ma prawo się czuć Francuzami z dziada pradziada. Mieszanie tego tematu z współczesnym napływem nierobów z całej Afryki i Bliskiego Wschodu jest raczej nie na miejscu.
Wielu z Nich ma prawo się czuć, ale się nie czuje.
Dziadkowie walczyli za nieswój kraj, a gro z nich, z pierwszego i drugiego pokolenia walczy ze swoim krajem.
Nie ten temat do dyskusji, więc żeby nie było offtopu, to powiem tylko, że dalej mi z tą zarazą Mbappe nie przeszło i mam nadzieję, że dostanie w czasie następnego meczu okrutnej sraczki.
 
Kłania się nieznajomość historii... Kraje takie jak Maroko, Tunezja, Algieria, Senegal, Kamerun i w chuj innych z Afryki, to są dawne francuskie kolonie, niektóre były częścią imperium od XVII wieku. Ludzie stamtąd normalnie walczyli pod francuskimi barwami chociażby w trakcie II wś -np. w wojnie obronnej Francji w 1940 czy pod Monte Cassino. Wielu z tych czarnych ma prawo się czuć Francuzami z dziada pradziada. Mieszanie tego tematu z współczesnym napływem nierobów z całej Afryki i Bliskiego Wschodu jest raczej nie na miejscu.
Równie dobrze możesz napisać dlaczego to były kolonie i dlaczego ludzie stamtąd normalnie(?)walczyli pod francuskimi barwami . Dobra chyba lekko odbiliśmy od tematu :)
 
W ogóle nie wiem z jakiej pizdy tacy wszyscy anty-Francja-Belgia, jak grają tam ludzie z Afryki to niech grają, to nie jacyś gwałciciele i uchodźcy z przed 2 lat czy tam roku, tylko ludzie którzy wcześniej przyjechali do Francji z pomysłem grania w piłkę i próbują to robić. Mieszanie jakiś jebanych gwałcicieli i nierobów z Syrii Pakistanu oraz Afganistanu z chłopakami z Kongo, Gwinei, Kamerunu czy Senegalu którzy przyjechali harować na lepsze życie jest pojebane...

Sorry, ale musiałem poprawić. Z całą resztą się zgadzam.
 
Jak następnym razem będziesz z nimi rozmawiał to poproś Ngolo Kante o koszulkę dla mnie z podpisem i powiedz mu że jest przejebanym gościem kozak
Jak zobaczyłem jaki fragment zacytowałeś, to nie takiej odpowiedzi się spodziewałem :goldi:
Od Ngolo Ci załatwię. Od Mbappe nie, bo mnie wkurwił i z nim nie gadam.:śmiech:
 
Mecz dupy nie urwał, Belgia opadła z sił w II połowie, podobnie jak z Brazylią.

Przecież widzisz różnicę między mniejszością a większością.
Widocznie we Francji afryka to już większość. U nas na całe szczęście to mało znacząca mniejszość i raz na jakiś czas ktoś tam się pojawi.
Dla mnie też było zadziwiające jak był rzut kamery na ławkę rezerwowych a tam sami czarnoskórzy.
Z drugiej strony w Stanach masz NBA tam 90 % to Afroamerykanie, w społeczeństwie proporcje są odwrotne, to mniejszość na poziomie 10% populacji.
Ogólnie to jest to ciekawe, ale we Francji jest też taka sytuacja, że piłkarze Senegalu czy np. Kamerunu, czasami moga wybierać reprezentację, i jak graja w klubach europejskich to nie dziwię się, że wybierają reprezentację Francji.
Przecież jest taka Szwecja, gdzie niby multikulti a sami wikingowie z urody w ekipie piłkarskiej, bo właściwie to fakt jest taki, jeśli nawet 10% populacji to jacyś azylanci z Bliskiego Wschodu, jeśli nie tworzą zamkniętych enklaw w ciągu jednego/dwóch pokoleń wtapiają się w większość.
 
Aha, czyli jak ktoś się urodził we Francji i w życiu nie był w Afryce, to się nie może czuć Francuzem, bo jest czarny? :lol:

Tak kurwa na pewno czuje się spadkobiercą kultury francuskiej, jak chuj.

A może jednak mniejszość, tylko murzyni mają lepsze geny do sportu? Już nie wspominając o tym, że spora część z nich wychowywała się w skrajnej biedzie i sport był jedyną szansą na wyjście na prostą, więc mieli motywację do zapierdalania.

:rofl:
Polakom z dziada pradziada też się nie chciało biegać...

Nie żebym popierał ten imigracyjny syf, ale mam srogą bekę z prawilniaków, którzy nagle zauważyli ile czarnych gra w takiej Francji czy Anglii, a za gówniaka sami biegali po boiskach w koszulkach Henry'ego czy Zidane'a.

ok ok tylko nie wiem co to do kurwy nędzy z tym "nagle zauważyli", to henry wiekowo mógłby za gówniaka biegac w mojej koszulce gdybym grał w piłkę, gówniaku
:beczka:
 
Chorwacja cieniutko
Zawsze jak komuś zacznę mocniej kibicować to potem w pałę albo nie potrafię racjonalnie wytypować meczu.

Edit: Jak Chorwaci będą się tak gonili to w drugiej połowie w ogóle nie będą mieli sił.
 
Strasznie czytelna gra. I te wrzuty górą, jak tam stoi sam Mandzukić i ze trzy wieże z Anglii. Jak to przejdzie to będzie jakiś cud.
 
Liczylem na Chorwacje ale graja jakos bez pomyslu i strasznie wolno. Kurwa czemu nie dogral Modriciowi
Edit kontynuujac moj wywod to chorwaci spia. Nie sa podraznieni ta bramka. No ale nadzieja powoli we mnie umiera. Racjonalnie patrzac to Francja bedzie mistrzem
 
Back
Top