Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Francja strzela gola i mecz się kończy, oni od 70 minuty grali na czas z Peru. Ustawka z Danią. Aktorstwo na najwyższym poziomie. Dramat. Mam nadzieje, że przerżną finał z kimkolwiek by nie grali. Nie chciałbym takiego mistrza.
 
Francja strzela gola i mecz się kończy, oni od 70 minuty grali na czas z Peru. Ustawka z Danią. Aktorstwo na najwyższym poziomie. Dramat. Mam nadzieje, że przerżną finał z kimkolwiek by nie grali. Nie chciałbym takiego mistrza.
Też wolałbym Chorwację albo Anglię (w takiej kolejności) jako mistrza zamiast Francji, ale jakoś nie widzę by byli w stanie pokonać żabojadów.
 
no i mój rezultat ostatecznie okazał się prawidłowy, gdyby ktoś kiedyś potrzebował pomocy i rady przy kuponie do buka to można zawsze na mnie liczyć. :tysoncoffe:
 
Po prostu sędzia słaby. Myli się więcej w stronę Francji i tyle. Marciniak by to ogarnął. Tu karnego gwizdnął, tam nie zobaczył. To by były emocje.

Żeby się chociaż mylił w dwie strony a nie tylko w jedną . Kutasiarz rasista - żółta kartka za każdy faul na czarnym.

Jestem za każdym kto zagra przeciw Francji.
 
Odnoszę wrażenie, że "Belgowie" niezbyt przejęci, w końcu oni tylko grają dla tej reprezentacji :)
 
Też wolałbym Chorwację albo Anglię (w takiej kolejności) jako mistrza zamiast Francji, ale jakoś nie widzę by byli w stanie pokonać żabojadów.
Dwa lata temu złamanego grosza bym nie postawił na Portugalię w finale, a jednak dali rade. Będzie dobrze :)

Dla FIFY najlepszy możliwy finał to Francja-Anglia, ciekawe czy jutro sędzia będzie faworyzował Anglików.
 
Nie wyobrażam sobie że będąc już w podeszłym wieku oglądam kadrę Polski i emocjonuję się grą w większości czarno śniadych graczy . Niby nie jestem rasistą ale to chyba by trzeba rozłożyć od sytuacji ;) . Co do wyniku meczu to tylko pokazało że silna obrona to podstawa .
 
36939817_936652889871410_6860577795655860224_n.jpg
 
Nie wyobrażam sobie że będąc już w podeszłym wieku oglądam kadrę Polski i emocjonuję się grą w większości czarno śniadych graczy . Niby nie jestem rasistą ale to chyba by trzeba rozłożyć od sytuacji ;) . Co do wyniku meczu to tylko pokazało że silna obrona to podstawa .
A kibicowales i emocjonowales sie meczami naszej reprezentacji? Przypominam: Olisadebe, Roger "Pereiro" czy teraz Cionek
 
Same kurwa czarnuchy, ja pitolę. Jak ktoś uważa, że oni czują się w dużym stopniu "francuzami" to chyba się myli.

A kibicowales i emocjonowales sie meczami naszej reprezentacji? Przypominam: Olisadebe, Roger "Pereiro" czy teraz Cionek
Przecież widzisz róznicę między mniejszością a większością.
Widocznie we Francji afryka to już większość. U nas na całe szczeście to mało znacząca mniejszość i raz na jakiś czas ktoś tam się pojawi.

Mi u Belgów zabrakło ... ambicji. No niby się starali, ale nie wyglądało to tak, że jakoś im zależy. Ot taki, kolejny dzień w pracy.
Nie sądzę, że jakiś tam arab, nygus czy turas poczuwał się jakby grał dla tak naprawdę swojej reprezentacji i swojej flagi. Nic więcej. Przegrali ot, mniej na kebaby będzie i wsio.
 
Last edited:
A kibicowales i emocjonowales sie meczami naszej reprezentacji? Przypominam: Olisadebe, Roger "Pereiro" czy teraz Cionek
cionek zna lepiej historie polski, niz niejeden polak, porownanie z dupy, zwlaszcza, ze wymieniles 2 pozostalych i co tyle?
 
cionek zna lepiej historie polski, niz niejeden polak, porownanie z dupy, zwlaszcza, ze wymieniles 2 pozostalych i co tyle?
Co ma znanie historii Polski do gry w pilke? :damjan:
A porownanie ma to, ze u nas tez grali imigranci badz zawodnicy dostajacy obywatelstwo tylko dla reprezentacji to nikomu nie przeszkadzalo, jeszcze ludzie sobie ich plakaty na scianach wieszali. Dolaczego wymienieni araby, turasy itp mieli sie nie starac skoro niektorzy mieszkaja tam od pokolen. Poza tym oni za te mistrzostwa zarabiaja taki hajs ze kwestia dumy narodowej schodzi na dalszy plan.
 
A kibicowales i emocjonowales sie meczami naszej reprezentacji? Przypominam: Olisadebe, Roger "Pereiro" czy teraz Cionek
Oglądałem i oczywiście mi to przeszkadzało ale tu już @ninja mnie wyjaśnił .
Co ma znanie historii Polski do gry w pilke? :damjan:
A porownanie ma to, ze u nas tez grali imigranci badz zawodnicy dostajacy obywatelstwo tylko dla reprezentacji to nikomu nie przeszkadzalo, jeszcze ludzie sobie ich plakaty na scianach wieszali. Dolaczego wymienieni araby, turasy itp mieli sie nie starac skoro niektorzy mieszkaja tam od pokolen. Poza tym oni za te mistrzostwa zarabiaja taki hajs ze kwestia dumy narodowej schodzi na dalszy plan.
A niech sobie tam grają to ich piekiełko . A po karierze w reprezentacji wychodzą takie kwiaty jak z Karim Benzemą gdzie otwarcie przyznał swoje nastawienie do gry w francuskiej drużynie .
 
Back
Top