Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze


rf_gety_2381958k.jpg
 
Podpisuje sie, z ta roznica, ze u mnie żadnych zmian takie rzeczy nie powodują. Wakacje (jak juz sa) to tydzien na teneryfie z thomasa cooka za 1000 gbp/os (co imo powinno kosztować 1/5 tej kwoty). Bol dupy jesli pojedziesz gdzies dalej/taniej i to 4-5x w roku (wielki kurwa wyczyn zarabiajac w funtach), lub po prostu podejacie, ze po co jechac, skoro tak cieplo w UK. A hajs oczywiście zostaje w pubach i u bukmacherów. Ogolnie jebać, jak nie musze to zadaje sie z innymi imigrantami, takze multi-kulti w UK mi pasuje, a frajerzy niech sobie zyja z tym, ze nie maja juz swojego kraju :dance:
U mnie sa tacy co jezdza na wakacje, tacy co jezdza i siedza w barach i tacy co tylko do barow chodza :crazy:
 
Kurde, ale jestem zajarany półfinałami. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to mecze w których absolutnie nie ma faworytów. Francja - Belgia? Kto będzie miał lepszy dzień ten wygra, a oba zespoły wolą grać do przodu niż murować. Jak nie będą kalkulować to będzie cudowny mecz. Chorwacja - Anglia? Tu gdyby nie dwie dogrywki stawiałbym Chorwatów, a tak też dla mnie mecz może iść w obie strony. Pięknie się ten mundial ułożył.
 
Ja myślę, że czeka nas dziś najlepszy mecz na tym turnieju. Belgijska defenZywa jest dość dziurawa, a jak stracą gola to będą musieli się otworzyć, a wtedy będzie akcja od bramki do bramki.
 
Ja myślę, że czeka nas dziś najlepszy mecz na tym turnieju. Belgijska defenZywa jest dość dziurawa, a jak stracą gola to będą musieli się otworzyć, a wtedy będzie akcja od bramki do bramki.

Niby tak, ale życie nauczyło, że takie mecze przeważnie rozczarowują ...
 
Ja myślę, że czeka nas dziś najlepszy mecz na tym turnieju. Belgijska defenZywa jest dość dziurawa, a jak stracą gola to będą musieli się otworzyć, a wtedy będzie akcja od bramki do bramki.
Francuzi w tyłach wcale nie lepsi. W końcu stracili 3 bramki z Argentyną. Oby tylko w głowach obu reprezentacji nie siedziało, że to przecież półfinał i nie można się za bardzo otworzyć to będzie dobre widowisko.
 
Back
Top