Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Nie cieszy mnie w najmniejszym stopniu awans Chorwacji. Mecz z Argentyną był po prostu lepszy niż oni. Dziwnie mi to pisać, ale wolałbym już Ruskich, gospodarzami są, nikt ich nie brał na poważnie, Staszek Czerczesow jest fajny... Nawet mi trochę szkoda. Trzymam kciuki za finał Belgia - Anglia i zwycięstwo Belgów.
 
Chorwacja dwa razy fart w karnych to teraz ich ujebią ich brytyjskie kasztany. To już niech ten Mundial wygra Afryka albo multikulti z Belgii.
 
̶R̶o̶s̶j̶a̶
̶B̶r̶a̶z̶y̶l̶i̶a̶
̶A̶r̶g̶e̶n̶t̶y̶n̶a̶
̶P̶o̶r̶t̶u̶g̶a̶l̶i̶a̶

No i mamy zajebisty mundial :gospeldance:
 
Specjalnie to napisałem, żeby Ruscy zrobili mi na złość i przegrali :jimcarrey:
Teraz to samo napisz o brytolach. Choć możesz w sumie nie pisać, jak wygrają, to wszyscy i tak pękną z dumy, i Anglia będzie terenem jednej wielkiej eksplozji wielorybów, a potem o to terytorium będą walczyć kolorowi i nasze Janusze.
 
Teraz to samo napisz o brytolach. Choć możesz w sumie nie pisać, jak wygrają, to wszyscy i tak pękną z dumy, i Anglia będzie terenem jednej wielkiej eksplozji wielorybów, a potem o to terytorium będą walczyć kolorowi i nasze Janusze.
Jak znam się na naszych angielskich Januszach to może się zdażyć,że też pękną z tej dumy.
Nie wiem tylko czy będą częścią tej wielorybiej eksplozji.Chyba wielu będzie.
 
Reszta jada z Body Chief. Wystarczy spojrzeć na chłopaków z KSW. Żadnej szprycy nie potrzebują.
Za to ich sponsor dziś cos chyba niezbyt koszulek sprzedał. Moze ktoś wie czy się chociaż zwróciło za bene do pickupa. Nawet z głośnika wołali, żeby się spieszyć realizować bony na 100 zł jak ktoś dostał, bo się zbierają :jarolaugh:
 
Modric wygląda jak anorektyk, a zapierdala jak zły. szacuneczek.
Szkoda, że chyba trochę jaj mu obcięto, bo w ogóle nie próbuje strzelać zza pola karnego, a umie, a przynajmniej umiał w Tottenhamie.
 
Back
Top