Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Jakie to są dziennikarskie pizdy to wystarczy posłuchać konferencji prasowej z udziałem Nawałki i Lewandowskiego. Dzień po kolejnej kompromitacji i odpadnięciu z Mistrzostw, a tu delikatne pytanka strachliwym głosem, żeby tylko nikogo nie urazić.

Nie ma co porównywać do tego klasyka

 
Janikowski to jest jakis popierdolony, typowy kurwa seba

Jak mu PR kaze pozowac z wymalowanyn ryjem w bialo-czerwone barwybto jest git, ale jak juz go ze smyczy spuszcza i sam zacznie pisac to mamy asfalty, a teraz to, zaprzeczenie samemu sobie. Jebac i juz nie kibicuje.
 
Naczelny klakier Bońka, który dostał zgodę na umiarkowaną krytykę.

PS Wiśnia z ŁączyNasPiłka nie wrzucił jeszcze żadnego materiału? Zero kulis, konferencji, nic? Co tam u Biediego i Jędzy?:jarolaugh:
Nie może nagrywać w dzień meczu
 
Nawałka poleci. Widzicie kogoś w Polsce, kto mógłby go zastąpić? Czy bierzemy kogoś z zagranicy?
Odpowiedź ta sama co zawsze: Ktoś dobry z zagranicy (Boniek kiedyś mówił, że ich stać), spoza tego polskiego piekiełka.

Lewandowski na konferencji między wierszami zaapelował żeby zostawić Nawałkę, więc nie byłbym, niestety, taki pewny tego, że Adaś poleci. Poza tym, nie zapominajmy, że to kumpel/przyjaciel Bońka.
 
Last edited:
Wczoraj na gorąco to najchętniej bym Nawalka zwolnił jeszcze przed meczem z Japonia.

Dziś na chłodno myślę, że to wcale nie muszą być błędy Nawalki. Nasi zawodnicy po prostu nie grali w klubach, zdecydowana większość była bez formy po fatalnych sezonach. Nawalka wiedząc to próbował jakoś ratować sytuację eksperymentując z tymi ustawieniami. Nie udało się, ale naprawdę nie miał kim grać. Podczas euro Krychowiak był jednym z najlepszych defensywnych obrońców ligi hiszpańskiej, Lewandowski strzelał w lidze mistrzów na zawołanie, Piszczek solidna postać BVB itd. Obecnie zawodnicy bez formy. 4 dobre lata zostały skwitowane blamażem, ale ciężko było z tego cokolwiek zrobić. Taka jest moja opinia
 
Najlepiej jakby na tę grupę spojrzał ktoś świeżym zagranicznym okiem

Już były takie eksperymenty z Beenhakkerem. Widzisz teraz kogoś konkretnego z zagranicy kto by się nadał?
Mi z polskich to tylko Michał Probierz. Dałbym jeszcze Nawałce szanse na Ligę Narodów i pierwsze mecze eliminacji. Sporo zawodników z reprezentacji może odejść i trzeba będzie budować coś nowego.
 
Krychowiak nie powinien pojechać na mundial. On nie uczy sie na bledach, juz zapowiedzial, ze wraca do PSG walczyc o miejsce w skladzie. Kurwa, litosci.

Tylko i wyłącznie trener zza granicy. Beenhakker to byl za czasow wiesniaka Laty i dziady nie daly mu zyc. Licze, ze Boniek jako obyty w swiecie czlowiek nie będzie robil obcokrajowcom pod gorke.
 
Wczoraj na gorąco to najchętniej bym Nawalka zwolnił jeszcze przed meczem z Japonia.

Dziś na chłodno myślę, że to wcale nie muszą być błędy Nawalki. Nasi zawodnicy po prostu nie grali w klubach, zdecydowana większość była bez formy po fatalnych sezonach. Nawalka wiedząc to próbował jakoś ratować sytuację eksperymentując z tymi ustawieniami. Nie udało się, ale naprawdę nie miał kim grać. Podczas euro Krychowiak był jednym z najlepszych defensywnych obrońców ligi hiszpańskiej, Lewandowski strzelał w lidze mistrzów na zawołanie, Piszczek solidna postać BVB itd. Obecnie zawodnicy bez formy. 4 dobre lata zostały skwitowane blamażem, ale ciężko było z tego cokolwiek zrobić. Taka jest moja opinia
:no no:
ysItit7.jpg

mfccVbD.jpg

Brednie, brednie, brednie...
 
:no no:
ysItit7.jpg

mfccVbD.jpg

Brednie, brednie, brednie...
No tak, Krychowiak zbierający najsłabsze noty w zespole, Kuba który przygotowywał się cała rundę wiosenną na własną rękę, Milik ledwo po operacji, bojacy się nogę wsadzić żeby znów nie zerwać więzadeł, Grosicki bardzo słaby sezon w Hull, Szczęsny broniący jedynie w meczach pucharowych i czasami w lidze, Pazdan słabo grający w Legii. Plus jakaś kulawa infografika, wyjaśniłeś mnie. Więcej tu się nie wypowiadam mistrzu, twój temat :-)
 
No tak, Krychowiak zbierający najsłabsze noty w zespole, Kuba który przygotowywał się cała rundę wiosenną na własną rękę, Milik ledwo po operacji, bojacy się nogę wsadzić żeby znów nie zerwać więzadeł, Grosicki bardzo słaby sezon w Hull, Szczęsny broniący jedynie w meczach pucharowych i czasami w lidze, Pazdan słabo grający w Legii. Plus jakaś kulawa infografika, wyjaśniłeś mnie. Więcej tu się nie wypowiadam mistrzu, twój temat :-)

Krychowiak w Sewilli a Krychowiak w Albionie :juanlaugh:

Plus kluczowe bramki jakie straciliśmy były po jego błędach. W pierwszym meczu zajebiście podał do obrońcy. W drugim nie przypilnował i było po 2:0 i po ptakach. Ale strzelił gola więc pewnie rozgrzeszony.
 
No tak, Krychowiak zbierający najsłabsze noty w zespole, Kuba który przygotowywał się cała rundę wiosenną na własną rękę, Milik ledwo po operacji, bojacy się nogę wsadzić żeby znów nie zerwać więzadeł, Grosicki bardzo słaby sezon w Hull, Szczęsny broniący jedynie w meczach pucharowych i czasami w lidze, Pazdan słabo grający w Legii. Plus jakaś kulawa infografika, wyjaśniłeś mnie. Więcej tu się nie wypowiadam mistrzu, twój temat :-)
Trzeba było ich nie brać i postawić na tych, co grali. Po co pojechał Peszko, kontuzjowany Glik, niedysponowany Błaszyczykowski i Milik? Kto kazał mu wystawiać Szczęsnego zamiast Fabiańskiego, który grał wszystko od dechy do dechy?

Grafika jest czytelna, bo dosadnie obnaża twoje koślawe myślenie, ale jeśli masz problemy z jej interpretacją to już nie pomogę. :kis:

PS w życiu przyjąłem zasadę, że jeśli się na czymś nie znam (nie interesują) to się po prostu nie wypowiadam. Polecam. :jjsmile:
 
Wczoraj na gorąco to najchętniej bym Nawalka zwolnił jeszcze przed meczem z Japonia.

Dziś na chłodno myślę, że to wcale nie muszą być błędy Nawalki. Nasi zawodnicy po prostu nie grali w klubach, zdecydowana większość była bez formy po fatalnych sezonach. Nawalka wiedząc to próbował jakoś ratować sytuację eksperymentując z tymi ustawieniami. Nie udało się, ale naprawdę nie miał kim grać. Podczas euro Krychowiak był jednym z najlepszych defensywnych obrońców ligi hiszpańskiej, Lewandowski strzelał w lidze mistrzów na zawołanie, Piszczek solidna postać BVB itd. Obecnie zawodnicy bez formy. 4 dobre lata zostały skwitowane blamażem, ale ciężko było z tego cokolwiek zrobić. Taka jest moja opinia
Jest kilka ekip, których poszczególni piłkarze grają mniej w klubach. Czy to Peru czy Szwecja czy Islandia, a chłopaki dają radę prezentować się o niebo lepiej.

Ale przede wszystkim, Lewy mówi, że przed mundialem już nie było wiary w awans. To dykwalifikuje Nawałkę. Trzeba go wyjebać i zatrudnić kogoś z zagranicy to zostawi w domu gwiazdeczki, które przyjechały tu na wycieczkę (i nie mam na myśli tu Lewego). Dodatkowo pojawiły sie przecieki, że Lewy nie ma kolegów w kadrze, a chłopaki sobie poimprezowali, bo Teomiał uroidziny. Potem przychodzi mecz, a piłkarze wykazują zero zaangażowania. (nomoże prócz kilu poczatkowych minut). Trzeba pożegnać Adama i zatrudnić kogoś z zagranicy, kto będzie traktował piłkarzy z szacunkiem adekwatnym do ich poziomu.

Boniek ma szanse pokazać jeszcze raz, że ma jaja i dobro reprezentacji leży mu na sercu. On na bank wie wszystko co się działo wewnątrz szatni i jeśłi te wszystkie plotki są prawdziwe to musi podziękować Nawałce i zatrudnić kogoś z zewnątrz ( zza granicy).
 
Ta cała konferencja jak i ogólny jej wydźwięk - "wszystko było cacy, ale mamy chujowych graczy i tylko na tyle nas stać" - były tak, kurwa, żenujące i śmieszne zarazem, że ja pierdolę.
A jakich to, kurwa, graczy ma Iran czy Maroko ? Lepszych od naszych ? Nie. A jakoś stać ich było na równorzędną walkę z takimi potęgami jak Portugalia i Hiszpania.
 
A jakich to, kurwa, graczy ma Iran czy Maroko ? Lepszych od naszych ? Nie. A jakoś stać ich było na równorzędną walkę z takimi potęgami jak Portugalia i Hiszpania.

Nie mają lepszych graczy, ale zawsze mogą zrobić zamach :awesome: I to Portugalczykom i Hiszpanom siedziało w tyle głowy :D
 
Back
Top