Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Patrząc na to co pisze @Drzewo i na grę reprezentacji, to ciężko czasami w takie coś nie uwierzyć, gdzieś pisali, że któryś orzeł Nawałki zarzygał hotel
 
Argentyna to niech grzecznie wypierdala już z tego mundialu jak i my bo prezentują taki sam poziom z jeszcze lepszymi zawodnikami. Nadal nie wiem jak oni w 2014 się doczlapali do finału
 
Argentyńczycy we własnym polu karnym stwarzają więcej zagrożenia niż w polu karnym Nigerii :mjsmile: A to, że teraz nie było karniaka to już w ogóle śmiech.
 
Największym kabaretem jest to, że koleś podszedł, sprawdził na telewizorze jak piłka leci trzy godziny w powietrzu i jest ręka, ale stwierdził, że jej nie ma.
Ja to zrozumiałem tak, że ręką była ale typ sam się nabil i nie uznał..
 
JA pierdole jak tak patrzę na te drużyny, jak one walczą o swoje, to nie mam wątpliwości, że jesteśmy najsłabszą reprezentacją tych mistrzostw
 
Teodorczyk zarzygał już kawał czasu temu. Media teraz przywołują, bo chodliwy temat.
Może i tak, ale to i tak pokazuje podejście do gry w Reprezentacji, a to co pokazali to ehh, aż się wkurwiam, że takie patafile, reprezentują nasz kraj...
 
Back
Top