Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Wlaczylem sobie rzadowke sport i o dziwo Dudek i kilku innych nie pierdola sie jak zwykle w tej stacji tylko jechali prawde w oczy. Prowadzacy rznal glupa oczywiscie ale chyba wszystkim juz sie przelalo
 
35114562_920394934830539_1139902380695879680_o.jpg
 
Wow

Pazdan w Mix Zonie
Przyjdzie czas opowiedzieć o tych przygotowaniach.
Glik:
Nie rozumiem niektórych decyzji przygotowawczych i personalnych trenera.
Rybus:
Ćwiczyliśmy grę dwoma systemami, i tak zamieszaliśmy, że nie wiedzieliśmy jak mamy grać.
 
Wow

Pazdan w Mix Zonie
Przyjdzie czas opowiedzieć o tych przygotowaniach.
Glik:
Nie rozumiem niektórych decyzji przygotowawczych i personalnych trenera.
Rybus:
Ćwiczyliśmy grę dwoma systemami, i tak zamieszaliśmy, że nie wiedzieliśmy jak mamy grać.
Gdzie to było powiedziane? Będzie gdzieś na necie?
 
hehe polscy dziennikarze nie umieją wyjść z dupy lewandowskiego. Wg mnie to jeden z gorszych pilkarzy a biorąc pod uwagę wymagania wobec niego i półka do której aspiruje to był najgorszy.

Tymczasem Kołtoń z Borkiem dają mu najwyższą notę " bo się wracał, bo się inteligentnie ustawiał, bo jakby grał w Kolumbii to by bramke strzelił" no kurwa... co ten lewy musi odpierdolić zeby go tzw "dziennikarze" skrytykowali. Chłop przegrał chyba wszystkie pojedynki.
 
hehe polscy dziennikarze nie umieją wyjść z dupy lewandowskiego. Wg mnie to jeden z gorszych pilkarzy a biorąc pod uwagę wymagania wobec niego i półka do której aspiruje to był najgorszy.

Tymczasem Kołtoń z Borkiem dają mu najwyższą notę " bo się wracał, bo się inteligentnie ustawiał, bo jakby grał w Kolumbii to by bramke strzelił" no kurwa... co ten lewy musi odpierdolić zeby go tzw "dziennikarze" skrytykowali. Chłop przegrał chyba wszystkie pojedynki.

Chuj wie o co im chodzi. Przynajmniej weszło się z nim nie jebało, chociaż dali ocenę "2" najgorszemu na boisku obok Lewego Pazdanowi.

Robert był dzisiaj BEZNADZIEJNY. Płakał jak połączenie Neymara i młodego Cristiano, tylko, że ten drugi przynajmniej wykazywał wolę walki i zapierdalał. Lewy nie robił nic, był jak Trzeciak po meczu ze Szwedami. Te wypowiedzi pomeczowe... Co to kurwa za postawa? Jaja to nasi poza Kubą, to mają wielkości kanarka.
 
Stanowski zdziwiony, że kibice tzn. januszerstwo, które pojechało do Rosji i nas kompromituje, nie dorastało do pięt Kolumbijczykom na mieście. :antonio:
Przecież taką reprę chcieliście ty śmierdzący paziu wraz z rudym Zbyszkiem, kiedy pogoniliście zorganizowane grupy z trybun. Bilety po 250 złotych dla sierot po Kubicy, Małyszu, Golllobie oraz strongmanie Pudzianowskim zostały w końcu zagospodarowane. To jest wasz sukces - gratulacje. :kis:
 
Dodam, że o ile często mam dość pieprzenia Stanowskiego i jakiś wylewów na tt to bardzo mi się podobało to co mówił wyżej, a szczególnie fragment od 18:30
 
Tak mi się wydaje, że cała reprezentacja po mistrzostwach się rozpadnie, będzie problem, żeby to poskładać, mam jedynie nadzieję, że "Łączy nas piłka" będzie w dalszym ciągu przy reprezentacji.
 
Back
Top