Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Tak, też się jaram Kolumbią
Chyba kolumbijskim proszkiem

giphy.webp

cocaine-p5sPpxQP7F1E4
 
Na radio jedynka bedzie transmisja live z meczu Polakow ?

Bo na apce dzis chyba nie pooglada takie obciazenie maja..
 
Mamy to!

Polska:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Thiago Cionek, Maciej Rybus - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski
 
Mamy to!

Polska:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Thiago Cionek, Maciej Rybus - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski
Fajnie, że się nie osrał i wybrał bardziej ofensywny wariant.
 
Mamy to!

Polska:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Thiago Cionek, Maciej Rybus - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski
Tego Cionka to pewny nie jestem, ale skoro nie ma Glika to chyba jedyny sluszny wybór.

W jakim radio komentuja mecze? I czy jest tez internetowe? Bo prawdopodobnie poczatek meczu Polski przyjdzie mi sluchac w radio w samochodzie
 
Mamy to!

Polska:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Thiago Cionek, Maciej Rybus - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski
Kurwa Milik mi sie wcale nie widzi. Mam nadzieje, że puści Kownackiego chociaż na 20-30 minut. Milik i Teo chuja grają w repce ale przynajmniej Lewy nie będzie sam z przodu w tym ustawieniu.
 
tragiczna ta 11, szczególnie w defensywie
cieszy natomiast Milik

Bednarek powinien grać bo jest dużo wyższy od tej 2 (i lepszy też)
Bereszynski bo jest lepszy defensywnie niż Rybus (szczególnie grając tylko Krychowiakiem w środku def)
i Kownacki za lamusa Grosickiego z kondycją na 20 minut (pewnie coś strzeli na przekór)
 
Back
Top