Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Nie rozumiem zachwytu nad Belgia. Wyszło im może z 10 minut całego meczu, a już pisane są poematy. Brazylia była zdecydowanie lepsza. Brakowało skuteczności i zimnej krwi. Nie zmienia to jednak faktu, że Martinez fajnie postawiał swoich chłopaków. Trener Brazylii nie uczy się na błędach. Firminho i Augusto na moje oko zasługiwali na pierwszy skład.
Ogólnie to tu wogóle nie ma drużyny o której można powiedzieć "patrz stary, jak oni pięknie grają". Słaby mundial.
 
ale jaja tyle gwiazd do domu pojechało, nie wytrzymie.
comment_guSH1EGNLjk6nvO94spTvr8AE3VEEiyF,w400.jpg
 
RIP Joga TV



Jeszcze tą lubiłem z Romario i Zolą:


Dużo było fajnych reklam

Mój faworyt to te reklamy


Trochę inne czasy można wklejać nosacza, ale jakoś bardziej mi piłka wtedy leżała, mnie dramatyzowania więcej grania, dzisiaj piłka zrobiła się pizdowata jeszcze jeden nie dotknie drugiego i już jazda dupą, po murawie. Jak sobie przypominam gości typu Zidane, Henry, Gattuso, Carlos, Ljungberg, Figo, Ronaldinho,Sedorf, Kluivert itd, aż mi się szkoda robi, że w taką stronę to poszło.
 
Ani Hazard, ani Kurtua nie dostali MVP za mecz z Brazylią, głosowania fanów są chujowe co tu dużo mówić.

Dla mnie cichy bohater to Douglas Costa, w drugiej połowie ogrywał Belgów z łatwością.
 
Mnie najbardziej zadziwia jak to zajebiście organizacyjnie wygląda. Putin nieźle to ogarnął. Myślałem, ze będą burdy, jakieś wpadki organizacyjne, a tu wszystko dopięte na tip-top i wszyscy chwalą. Tylko niedźwiedzia zabrakło :(

Mordo, w putinowskiej Rosji to nawet gołębie są posłuszne i nie srają w miejscach publicznych. Bo inaczej łagr
wihoypvcb01z.gif
 
Nie rozumiem zachwytu nad Belgia. Wyszło im może z 10 minut całego meczu, a już pisane są poematy. Brazylia była zdecydowanie lepsza. Brakowało skuteczności i zimnej krwi. Nie zmienia to jednak faktu, że Martinez fajnie postawiał swoich chłopaków. Trener Brazylii nie uczy się na błędach. Firminho i Augusto na moje oko zasługiwali na pierwszy skład.
Douglas Costa co wchodził na mundialu to zawsze rozkrkrecal grę Brazylii a i tak grał Willian.
 
Generalnie Szwedzi jak na siebie wyglądają jak gówno w obronie. To była ich główna siła na tym turnieju - solidna defensywa, a z przodu zawsze coś może wpaść. Dzisiaj co dają Anglikom radośnie grać to zupełnie inna drużyna.
 
Jak można nie było gwizdnąć karnego na Jesusie? Ekipa z VARU do wyjebania na zawsze z meczy o stawkę, przecież to jest kompromitacja tego systemu, odwołali słusznie podyktowanego karnego.
 
Ruskich szczerze nie trawię, ale jest sentyment do Staśka Czerczesowa i człowiek tak lekko rozbity.
 
Back
Top