Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

ix8th0.png

:lol:
 
Jedna arabusy, jedna afrykaneria, jedna kacapy, jedna titowcy, jedna pedały, no i ci angole zmieszani z murzynami
I to jest najlepsze podsumowanie dlaczego ten mundial stał się chujowy. Tam już nie ma komu kibicować
 
Jaki zjebany ten mundial, niech jeszcze Chorwacja i Anglia odpadną to nie będzie komu kibicować nawet w malutkim stopniu..

Coutinho, Ty chuju :sad: Courtois wybronił im ten mecz, dodatkowo Tite się ujebał tego Jesusa i niestety Brazylia odpadła.
 
Przecież gdyby gral Kazek to Belgia tych dwóch bramek tak by nie strzeliła. Przy drugiej skasowałby dużego murzyna już na ich połowie.
 
Jak oceniacie realizację mundialu przez TVP? Ja muszę przyznać, że pozytywnie (może jestem mało wymagający)...
Na plus:
+ Laskowski, Borczuch i Kwiatkowski na "jedynce"
+ Podoliński, Strejlau i Gilewicz jako współkomentatorzy
+ Rabij, goście z Weszło, Mila i Mierzejewski w studiu (wczoraj Żewłakow też konkretnie się wypowiadał)
+ Zalążki dyskusji (stary Szczęsny, wcześniej Franek i Wawrzyniak z tym sędzią)
+ Bezproblemowy stream w internecie (a w przerwach zamiast studia, skróty, statsy i trybuny)
+ Oprawa wizualna

Na minus:
- Tomaszewski, Engel i reszta tych byłych piłkarzy/trenerów nie mająca pojęcia o piłce
- duet Jońca-Trzeciak
- niektórzy prowadzący studio

Generalnie jestem wyrozumiały, bo wiem, że w chuj ludzi traktuje Engela jako doskonałego trenera, a Szpaka jako guru komentatorki, a jednocześnie doceniam sięgnięcie po młodych komentatorów, współpracę z Weszło i kilku innych ekspertów. Polsat się nie popisał z Euro 2016 kiedy dali całość w PPV, a i tak dopierdolili z jakimś Paolo Cozzą czy innym Zioberem. Jak widać, Szkolnikowski wyciągnął wnioski.
 
Nie rozumiem zachwytu nad Belgia. Wyszło im może z 10 minut całego meczu, a już pisane są poematy. Brazylia była zdecydowanie lepsza. Brakowało skuteczności i zimnej krwi. Nie zmienia to jednak faktu, że Martinez fajnie postawiał swoich chłopaków. Trener Brazylii nie uczy się na błędach. Firminho i Augusto na moje oko zasługiwali na pierwszy skład.
 
Tak se myślę po wczorajszych meczach, że nie było turnieju w którym padłoby tyle goli z dupy. Samobóje, rykoszety, błędy bramkarzy, obrońców. Wkurwia mnie to już.
 
Nie rozumiem zachwytu nad Belgia. Wyszło im może z 10 minut całego meczu, a już pisane są poematy. Brazylia była zdecydowanie lepsza. Brakowało skuteczności i zimnej krwi. Nie zmienia to jednak faktu, że Martinez fajnie postawiał swoich chłopaków.

nie wazne co pokazujesz tylko ile strzelasz
 
Nie rozumiem zachwytu nad Belgia. Wyszło im może z 10 minut całego meczu, a już pisane są poematy. Brazylia była zdecydowanie lepsza. Brakowało skuteczności i zimnej krwi. Nie zmienia to jednak faktu, że Martinez fajnie postawiał swoich chłopaków.
Po drugim strzelonym golu, grali od niechcenia. Mieli szansę wbić na 3-0, ale zabrakło zimnej krwi. W drugiej połowie gdyby nie Tibau Kurtua to pojechaliby do domu.
 
Back
Top