Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Ale tak na poważnie. Skąd to info, że wczoraj kilkukrotnie zmieniali decyzję ? I co spowodowało, że jednak odchodzi (Bogu dzięki) ?
Wczoraj Krzysiek Stanowski mówił w programie na Weszło, że kilkukrotnie zmieniali decyzje i sam Nawalka był na tak, żeby jednak zostać, dziś Interia podała, że jednak rezygnuje, Stano również potwierdza że the end.
 
Wczoraj Krzysiek Stanowski mówił w programie na Weszło, że kilkukrotnie zmieniali decyzje i sam Nawalka był na tak, żeby jednak zostać, dziś Interia podała, że jednak rezygnuje, Stano również potwierdza że the end.
Ależ oczywiście, że był na tak. Chyba nikt się nie spodziewał, że pokaże klasę i poda się do dymisji po tym blamażu - w końcu nigdzie indziej nie dostanie takiej kasy jaką ma w reprze.

Dzięki. Zaraz przesłucham, bo wczoraj olałem myśląc, że nic ciekawego nie będzie.
 
Last edited:
Ależ oczywiście, że był na tak. Chyba nikt się nie spodziewał, że pokaże klasę i poda się do dymisji po tym blamażu - w końcu nigdzie indziej nie dostanie takiej kasy jaką ma w reprze.
Pojawiła się ponoć propozycja objęcia kadry Ukrainy
 
Czyli ktoś Nawalce przemówił do rozsądku, ze najlepszą opcja dla niego jest odejscie ze stanowiska
 
pojawiło się przypuszczenie w studio TVP, ze nowym trenerem będzie Włoch
Cesare Prandelli, Domenico Tedesco (Schalke) podobno nad nimi Boniek się zastanawia. Z obydwoma się zna chyba. Mówiono też o Sarrim, ale to już byłby kosmos raczej.
 
Z ryja trochę podobny do Smudy :jimcarreyvomit:
Co wy macie z tym Smudą, trenerem reprezentacyjnym był kiepskim, ale z klubami miał osiągnięcia dosyć spore jak na polskie realia.
Nikt już nie pamieta bojów Widzewa w LM? Inne kluby które prowadził,też sobie dobrze radziły w pucharach.
 
Co wy macie z tym Smudą, trenerem reprezentacyjnym był kiepskim, ale z klubami miał osiągnięcia dosyć spore jak na polskie realia.
Nikt już nie pamieta bojów Widzewa w LM? Inne kluby które prowadził,też sobie dobrze radziły w pucharach.
Smuda zatrzymał się we wczesnych latach '90. Taktykę słabo ogarnia, przygotowanie fizyczne to zajazd każdego i nie umi po polskiemu.
 
co wy tych Szwajcarów tak obstawiacie, ewentualnie remisy, ja mysle ze Szwecja wygra i to bedzie mecz typu 3-2 jak wczoraj wieczorem
 
Tyle strzalow!


I zaden w bramke


:juanlaugh:


...

Szwedom przydalyby sie okulary lub soczewki to moze wtedy wcelowaliby w bramke
 
Nie denerwuj się tak. Po prostu w tym meczu padnie jedna, może dwie bramki. Emocje pewnie dopiero w karnych, albo pod koniec meczu jak jedna z drużyn będzie prowadzić 1:0 :)
 
Miałem stawiać na 0:0, ale postawiłem na 1:1 w typerze, także możecie być pewni, iż będzie te 0:0. Chociaż 1:0 po fartownej akcji też może być, ale raczej 0:0, że będę się wkurwiał, że tego nie postawiłem.
 
Back
Top