Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Ale kurde... akcja miód. Idealne wznowienie gry, podciągnięcie akcji, wyczekanie momentu na dobre podanie na skrzydło, dogranie, przepuszczenie i formalność do brameczki. :antonio:
A Belgia od 0:2 do 3:2. Brawo.
 
FavoriteLivelyGallowaycow-max-1mb.gif

ksysiu jedzie spuścić liryczny wpierdol belgii
 
Oglądam kolejne powtórki bramki na 3:2 i Lukaku cichy bohater tej akcji. Najpierw zbiegł na środek ściągając za sobą obrońcę i robiąc miejsce na skrzydłem, potem skupił uwagę obrony, a na koniec bardzo przytomnie przepuścił piłkę lepiej nabiegającemu koledze. Majstersztyk gry bez piłki.
 
Dobrze im, za ten kabaret z nami.

Jak ktoś już odstawił kabaret to te nasze nieudaczniki. Żółci wykorzystali przepisy do osiągnięcia celu, a nasi stali i patrzyli się jak szpaki w pizdy, zadowoleni, że wygrali mecz, który nic im nie dał. A już na pewno nie dodał im punktów do honoru, banda chuja i cygana.

A co do spotkania Japonia - Belgia to bramkarz zjebał żółtym mecz tą pierwszą bramką, no i tragiczna decyzja ze sposobem rozegrania tego ostatniego rzutu różnego. Co jak co, ale akurat w tym przypadku łatwo można było przewidzieć jak może się to skończyć.
 
:facepalm:
Czy świat ochujal, ze najprostsze i powszechne czynnosci staly sie tak rzadkie, ze zasluguja na osobne artykuly w mediach?
Mysle ze nie ochujal z tego punktu ze robia o tym artykul, tylko ochujal bo standardem jest zostawianie po sobie chlewu wszedzie gdzie sie bylo. Dlatego szokiem jest jak ktos po sobie posprzata bo to staje sie juz czynmoscia niespotykana
 
Mysle ze nie ochujal z tego punktu ze robia o tym artykul, tylko ochujal bo standardem jest zostawianie po sobie chlewu wszedzie gdzie sie bylo. Dlatego szokiem jest jak ktos po sobie posprzata bo to staje sie juz czynmoscia niespotykana
O to mi chodzi. Moze to zasluga nieslawnego bezstresowego wychowania, nie wiem
 
Back
Top