Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Ja jestem fanem tego komentatora na J co lubi trochę pocisnąć :D
Nie wiem jak się dokłądnie nazywa, ale on w meczu portugalii nazwał krystynę świętą krową i mówił o farsie :D
 
No jest w cieniu, bo Bartek nie jest krzykliwą osobą, a Kowalczyk zagłuszy każdego. Nie rozumiem z czym problem, bo przecież mówi najbardziej z sensem z całej trójki. Do tego przyrównując do podwórka MMA- który z dziennikarzy w naszym kraju, ma papiery żeby nim być? Praktycznie nikt. Juras jest komentatorem, bo kiedyś walczył, Janisz dziennikarzem, który się nauczył tego sportu. A reszta? Pasjonaci MMA, którzy zaczęli o tym pisać. I właśnie w sumie dlatego, najciekawiej się takie rzeczy czyta i takich osób słucha. Wolę takiego Mietczyńskiego, który wie o czym mówi i nie siedzi w tyłku środowiska lub któregoś z graczy i może mówić bez ogródek i celnie, niż tych wszystkich exkopaczy, którzy znają to z boiska, ale są kompletnie nieobiektywni i nie da ich się słuchać, tak jak większość ludzi zapraszanych do różnorakich studio. Ściąga się ich na zasadzie "15 lat temu wystąpił na mundialu, a poza tym dwa sezony spędził w rezerwach jakieś niemieckiej drużyny, bierem go, super ekspert!". Mi to kompletnie nie odpowiada, dlatego wolę amatora Mietczyńskiego, niż takiego geniusza jak Juskowiak za mikrofonem.

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, ale szanuję Twoje zdanie.
 
Dgyt7YqX0AE3Ojp.jpg


:goldi:
Czy się stoi, czy się leży, czternaście kafli się należy...Na kacu to nawet lepiej, że można posiedzieć, i zarobić, niż zapierdalać i się przez przypadek zrzygać z przemęczenia.
 
LOL, za ostatnie minuty zero hajsu przez trzy miesiące. Co ty na to, Lukas?
a po co mieliby strzelić im jeszcze jedną bramkę? przecież spadliby w rankingu FIFA jeszcze bardziej, jakby Sengal awansował...a tak awansowała drużyna z którą wygrali, najlepszy możliwy wynik a wy marudzicie
 
i bardzo kurwa dobrze.
Ja jestem fanem tego komentatora na J co lubi trochę pocisnąć :D
Nie wiem jak się dokłądnie nazywa, ale on w meczu portugalii nazwał krystynę świętą krową i mówił o farsie :D

Jońca. Lubiłem go, ale za ten komentarz w meczu Portugalii gardzę nim. :


Zobacz jego reakcję przy golu Quaresmy. Wie, że nie wypada by nie być podekscytowanym tak zajebistym trafieniem, ale jednocześnie czuć żal w jego głosie.
 
A właśnie dla mnie Mietczyński to blado wypada w tym studio nawet przy dwóch alkusach Kowalu i Iwanie. Czasami mialem wrażenie, że nie ogarnia zbytnio piłki. Ale chuj tam, o czym my gadamy, ważne że nasze orły miały gorące powitanie przez januszy na Okęciu :robbie:
 
Dopiero zauważyłem jaką autostradę do finału ma Hiszpania. Poza potencjalnym ćwierćfinałem z Chorwacją, mają przeciętnych rywali. A i to Chorwacja do potęg światowego futbolu się póki co nie zalicza. W niezłe szambo Cristiano wpakował Portugalczyków tym niewykorzystanym karnym.
5b3540b91f47f.jpg
 
Ja tam bardzo lubię Ćwiąkałe(?),który wygląda na 16 lat, a jak się odezwie to w każdym zdaniu daje pokaz ogromnej wiedzy.Natomiast Borek czasem na siłę chce być na pierwszym planie,ale trafił dzisiaj na mocną kontrę. Pol idealnym prowadzącym i chyba jako jeden z nielicznych ogarnia swoją rolę. Lubię też tego Zielińskiego że sportowy24.
 
A właśnie dla mnie Mietczyński to blado wypada w tym studio nawet przy dwóch alkusach Kowalu i Iwanie. Czasami mialem wrażenie, że nie ogarnia zbytnio piłki. Ale chuj tam, o czym my gadamy, ważne że nasze orły miały gorące powitanie przez januszy na Okęciu :robbie:
Pocieszające, że zdecydowana większość tego spędu to dzieciaki i gimbaza.
 
Makaron bezjajeczny. Kto go lubi, wciska innym, tłumaczy, że nie jest taki zły, niech pędzi biegusiem na demonstrację. I nie, nie jestem przeciwnikiem innych makaronów, mi nie smakują.
 
Back
Top