Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Czyli Arabia Saudyjska nieformalnym Mistrzem Świata, bo jako jedyni w turnieju pokazali Argentynę :jarolaugh:
Tak czy siak, Mundial bardzo dobry, a miała być kaszana. Oby do następnego w zdrowiu i bogactwie:conorwalk:

Tego życzę wszystkim tutejszym "ekspertom" futbolu :kis:
 
Żółw będzie tak samo wielki jak Leo czy CR7, a może i lepszy, nie ma co do tego wątpliwości. Musi jednak rywalizować z najlepszymi, a Ligue 1 mu tego nie jest w stanie zapewnić. Albo kwit, albo legacy, up to żółw
A teraz koniec i tym chuju i lecimy dalej:
MEEEEESSSSSIIIIIIII MEEEEESSSSSIIIIIIII MEEEEEEESSSSSIIIIIIII
 
To jakie wyniki robi Mbappe i Erling to jest jakiś kosmos.

W ich wieku CR i Messi nawet nie stali przy takich liczbach.

:applause::applause::applause:
Co Ty pierdolisz kurwo jebana, statystki Leo z sezonu 2010/2011:
Screenshot_20221218-190951-694.png


Pokaż to ktoś tej kurwie, bo mnie ma w ignorach
 
Żółw będzie tak samo wielki jak Leo czy CR7, a może i lepszy, nie ma co do tego wątpliwości. Musi jednak rywalizować z najlepszymi, a Ligue 1 mu tego nie jest w stanie zapewnić. Albo kwit, albo legacy, up to
A teraz koniec i tym chuju i lecimy dalej:
MEEEEESSSSSIIIIIIII MEEEEESSSSSIIIIIIII MEEEEEEESSSSSIIIIIIII
Oczywiście, że wątpliwości są. Po pierwsze mentalność, czyli hajs zamiast rozwoju, po drugie zdrowie. Co do pierwszego, jak będzie przyjmował stolce od szejków na klate to nigdy się nie sprawdzi tak na poważnie w piłce klubowej, co do drugiego on ma dopiero 23 lata i już kilka lat grania na najwyższym poziomie śrubując zdrowie maksymalną liczbą meczy w sezonie. Kto wie, czy za 3-4 lata nie wykrzaczy się na jakiejś kontuzji po której już nie będzie taki sam. Tego nigdy nie wiadomo.
 
mbappe jest lepszy, nic mnie nie boli. ile messi trafił na tym mundialu bramek z akcji? dwie. mbappe sześć. argentyna zagrała w finale tylko dzięki wydrukowanym karniaczkom.
Ja się generalnie spiżdżam, ale teraz takie głupoty piszesz, że o Panie...
Leo zagrał świetny turniej i był pierwszoplanową postacią Argentyny. Nie tylko bramki świadczą o tym, czy zawodnik grał dobrze lub lepiej od innego. Argentyna w finale dzięki wydrukowanym karniaczkom? O kurwa :DC:
 
Mekembe nigdy nie dorówna Messiemu. Zobaczycie. Nie ma szans. Wielu było już takich młodych kozaków.
Messi GOAT.
Brawo Argentyna.
20221213_222447.jpg
 
Oczywiście, że wątpliwości są. Po pierwsze mentalność, czyli hajs zamiast rozwoju, po drugie zdrowie. Co do pierwszego, jak będzie przyjmował stolce od szejków na klate to nigdy się nie sprawdzi tak na poważnie w piłce klubowej, co do drugiego on ma dopiero 23 lata i już kilka lat grania na najwyższym poziomie śrubując zdrowie maksymalną liczbą meczy w sezonie. Kto wie, czy za 3-4 lata nie wykrzaczy się na jakiejś kontuzji po której już nie będzie taki sam. Tego nigdy nie wiadomo.
Dlatego zaznaczyłem, że konieczne jest spróbowanie się w mocniejszej lidze. To jest jedyna kwestia, co do której mam wątpliwości, bo pieniążki od szejków są super i widać, że żółw to lubi. Co do zdrowia - ten chłopak od 5 lat gra >40 meczów w sezonie, dlatego o zdrowie aż tak bym się martwił. Jest silny jak koń, geny robią swoje.
 
mbappe jest lepszy, nic mnie nie boli. ile messi trafił na tym mundialu bramek z akcji? dwie. mbappe sześć. argentyna zagrała w finale tylko dzięki wydrukowanym karniaczkom.
Odejmij dwa strzały z karnego i gdzie masz tego mukembe? Messi gra piękną piłkę. Od dawna nie śledzę za bardzo futbolu i strasznie mnie nudzi współczesna gra - dużo siły, szybkie podania na skrzydło i dośrodkowanie na wysokich zawodników, mało gry indywidualnej. Nie lubię takiej piłki. Brakuje mi tej oldskulowej, technicznej a to właśnie pokazała Argentyna. Na przekór tym wszystkim wyłuskanym z afrykańskich plemion europejczykom.
 
Back
Top