Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
1671306892400.png

Tak wygląda kapitan drużyny która przegrała mecz

Frajerek
 
View attachment 52116
Tak wygląda kapitan drużyny która przegrała mecz

Frajerek
No wiesz,wtedy już mieli podzielona premie i nr kont wysłane do premiera więc wynik był najmniej ważny. Aż się wierzyć nie chce jakie kwiatki wychodzą o tym spotkaniu o 3:30 w sprawie tej kasy. Kiedyś afera o bilety,teraz o pieniądze do tego wyjebane na brak orzełka na koszulkach. Już dawno przestałem się jarać tymi pseudo kopaczami w naszych barwach.
 
Potwierdzone?
[Hejter]:
I dobrze tak tej spasionej kurwie.
[/Hejter]
W PZPN nie ma poparcia, piłkarze powiedzieli że nie chcą z nim współpracować po tym jak chciał wybielić na ich plecach. I bardzo mu tak dobrze.
Btw. Przecież ten grubas powinien już dawno pierdzieć w pasiak razem ze swoim kolegą Ryszardem, przy dzieleniu premii pokazał swoją prawdziwą twarz. Jebać go!
 
Przed minutą w studiu TVP Sport padło z ust jednego z ekspertów przejęzyczenie "Lessi" :juanlaugh: od tamtego czasu czyli od minuty powtórzyli Messi 10 razy, po 3 w jednym zdaniu żeby zmazać tę plamę haha
 
Szpakowski : Giroud przeżywa drugą młodość

Też Szpakowski 3 min temu : nie powiem, że przeżywa drugą młodość, ale gra jak z nut xD
 
Szpakowski : Giroud przeżywa drugą młodość

Też Szpakowski 3 min temu : nie powiem, że przeżywa drugą młodość, ale gra jak z nut xD
chłop najebany jak zwykle. mecz się nawet nie zaczął a on już 3 razy przypomniał, że mecz sędziuje polak.
 
Nie chcę nic tutaj pisać przedwcześnie i jakiejś historii sobie dorabiać ale jak półfinałowe pary ułożyły się jak się ułożyły to czułem w kupie że Messi zostanie mistrzem świata.
 
Back
Top