Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
IMG_20221130_204505.jpg

Tak nie ugramy remisu. Szczesny w koncu raz moze wpuscic cos. Mam nadzieje, że w drugiek coś pograja bo wygląda jakby srali po gaciach a normalnie im pole do gry zostawiaja argentynce jebane
 
45 minut od wyjścia z grupy.
Najlepszy gość na boisku to zdecydowanie Szczęsny. Choć podarował karnego Argentynie. Podpalił się po pierwszej interwencji i chciał iść za ciosem... No i poszedł, ale ciosem w Messiego. Czy ja bym gwizdnął karnego? Nie. Czy dziwi mnie, że sędzia przy VARze zagwizdał? Nie. Na szczęście Wojtek się zrehabilitował. Pozytywnie też Świderski, co gość walczy, szarpie i targa tych Latynosów to aż miło. Niestety reszta nerwowo, kupa w majtkach. Dwa podania to szczyt marzeń. Bez sensu, bez składu. Rozumiem defensywę, ale mamy piłkę i zamiast jakoś to szarpnąć rozegrać żeby wyjść choćby tylko trójką to my kurwa gramy piłkę do gościa, który przed chwilą skoczył do główki i leży na ziemi. No kurwa.
Jedyny pozytyw z tej połowy? Takie wyniki dają nam 1 miejsce i mecz z Australią.
 
Last edited:
J
Panowie ma ktoś jakiś stream? TVP sport online tnie niemiłosiernie.
Jak coś, to nad strumykiem jest od chuja i trochę.
Jeśli Windows, warto zainstalować Kodi plus wtyczka TVP GO, bo przez przeglądarkę zawsze są jakieś jaja.
 
Generalnie początek mega ułożeni z tyłu, im dalej w las, tym gorzej. Zero pomysłu na grę do przodu, wymiana dwóch podań przekracza nasze możliwości. Smutno się patrzy na te 'próby' wyjścia z kontrą, gdzie na 50 metrze jest sam Lewandowski. Ale już chuj, nie będę szkalował, jeśli wyjdziemy z grupy to wybaczę wszystko.

Tymczasem Meksyk ciśnie

Screenshot_20221130-204905-745.png
 
Za co był ten karny? Piłka stała się tak pedalska, że nawet byle jaki kontakt bramkarza podczas interwencji w piątce się odgwizduje? No kurwa, za czasów gdy jarałem się piłką nikomu by do głowy nie przyszlo, że tam był jakikolwiek faul. I to jeszcze po varze?!
 
Za co był ten karny? Piłka stała się tak pedalska, że nawet byle jaki kontakt bramkarza podczas interwencji w piątce się odgwizduje? No kurwa, za czasów gdy jarałem się piłką nikomu by do głowy nie przyszlo, że tam był jakikolwiek faul. I to jeszcze po varze?!
Czasy, że bramkarz w piątce może wszystko już się dawno skończyły. Karny w chuj miękki, zwłaszcza, że kontakt był po uderzeniu piłki głową przez Messiego. W normalnej lidze nikt by tego nie gwizdnął, ale jakieś podstawy sędzia jednak miał.

A że makiele to kurwa i cwel to wiemy od wrześniowego meczu Barcelony z Bayernem
 
Back
Top