Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
316824682_5572740156172069_7260248693418918667_n.jpg
 
Matoły zajebane, mam nadzieję że i Walia im najebie.

Walia to jeszcze większe dziady. Wystarczy zneutralizować Bale'a i Ramseya i nic nie mogą zrobić. Oni nie wygrali z Anglią od 1984 roku i nie zanosi się, żeby to się miało teraz zmienić.
 
Jak tam nastroje przedmeczowe? Dzisiaj solidny wpierdol po grze przypominającej łupanie w kopalni? A może śpiewająca wygrana z czerwonym Czesiem z radości? Hmmm...
 
Jak tam nastroje przedmeczowe? Dzisiaj solidny wpierdol po grze przypominającej łupanie w kopalni? A może śpiewająca wygrana z czerwonym Czesiem z radości? Hmmm...
Kurwa niekoniecznie :wtf2: nie wiem czemu ale mam przeczucie ze buki znowu skosza kupe siana i bedzie zajebany remis :beczka:
 
Nie kuś diable, żeby wyjątkowo zagrać u buka :zakręcony:
Jak na razie to kosza hajs kurewski... Arabii do szczescia wystarcza dwa remisy, najtrudniejszy mecz juz wygrali. Fortuna daje bonus w razie porazki i kaze grac wygrana Bolzgi...
Pierdole nie gram :blablabla:
 
Dopiero teraz nadrobiłem wczorajszą konferencję. Czesław się wkurwił, a debil Staszewski wyjął to z kontekstu i wklepał głupoty na Twittera. Już pomijam, że Izka w końcu wyleczyła traumę po złapaniu za kolanko przez Włodara i dzień przed meczem takie debilne pytania zadaje.
Poziom dziennikarstwa sportowego w Polsce jest obecnie poniżej jakiejkolwiek krytyki, jeśli chodzi o piłkę nożną to tylko meczyki trzymają jakiś poziom, a reszta tych debili z gazet to powinna się na siatkówkę przerzucić, bo tam jest SUPER ATMOSFERA.

Trochę emocje po Meksyku opadły, imho nie spodziewam się jakichś fajerwerków, ale myślę, że przepchniemy to jedną bramką.
 
Back
Top