Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Argentyna co odjebała, sami sobie winni, zrobili to samo co Brazole. Nie oddaje się piłki przeciwnikowi kurwa żeby się bronić, takie frajerskie bronienie bez piłki zawsze źle się kończy.
Natomiast wolny Holendrów IQ200, pięknie to rozegrali :antonio:
 
Kurwa, Scaloni mówił, że Paulo już zdrowy. Niby od lat się powtarza, że Dybala z Messim się gryzą pozycjami i stylem w kadrze, ale kiedy jak nie teraz?
 
Czyżby powtórka meczu z godz. 16 - faworyt do domu:)? Tylko oni sie z tym nie pogodzą- przewiduję bitkę:)
 
i co pisałem od początku hihi żabiska biorą to jutro a potem z górki
chyba że też tym patałachom żabojdaom odbierze umiejętności i Angole jakimś cudem ich porobią
Jestem ciekaw bólu dupska Marokańców jak ich Francja zje w półfinale
 
chyba że też tym patałachom żabojdaom odbierze umiejętności i Angole jakimś cudem ich porobią
Jestem ciekaw bólu dupska Marokańców jak ich Francja zje w półfinale
Anglików bym tak na straty nie spisywał, ten mundial grają nadspodziewanie dobrze:)
 
kudemo raczej ich porobi chyba że cud się zdarzy
Anglików bym tak na straty nie spisywał, ten mundial grają nadspodziewanie dobrze:)
no nie wiem
Francuzi też są nieźli
Jeśli choć trochę sprawiedliwości jest na tym świecie to puchar powinien wznieść Leo albo CR7
kurwa ale bym obejrzał Finał Portugalia-Argentyna(kibicuje Messiemu i spółce bo uważam go, laicka opina jakby co, że jest najlepszym piłkarzem w historii)
 
chyba że też tym patałachom żabojdaom odbierze umiejętności i Angole jakimś cudem ich porobią
Jestem ciekaw bólu dupska Marokańców jak ich Francja zje w półfinale
Nie no liczę po cichu na Portugalię, że wyjaśni podpalanych i może oni wezmą puchar. Ale bardziej mi tu żabami z chmury pada.
 
Back
Top