Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Kopanina na 0:0 może być ciekawa? :crazy:
Jestem w stanie założyć się o flachę, że Senegal - Ekwador nie skończy się 0:0 i nie będzie też typową kopaniną (choć tutaj wchodzi już subiektywna ocena).

Mam też nadziej, że USA z Walią będzie miłym zwieńczeniem dnia, ale pierwsze mecze w grupie często nie porywają.
 
Jestem w stanie założyć się o flachę, że Senegal - Ekwador nie skończy się 0:0 i nie będzie też typową kopaniną (choć tutaj wchodzi już subiektywna ocena).

Mam też nadziej, że USA z Walią będzie miłym zwieńczeniem dnia, ale pierwsze mecze w grupie często nie porywają.

Jeśli kontuzja Valencii okaże się poważna to Ekwador też może mieć problem ze strzelaniem bramek. Co robił Senegal bez Mane dokładnie widzieliśmy. Przecież oni nawet jak wygrali PNA to w grupie strzelili jedną bramkę (z karnego), potem w końcu strzelili więcej mocarzom z Republiki Zielonego Przylądka (która grała w "9" w momencie gdy Senegal strzelił pierwszą bramkę) i Gwinei Równikowej :lol:
 
Panowie, a tak z innej beczki, gdzie najprościej i najszybciej mecze z odtworzenia obejrzeć?
 
ta fifa to już chyba bardziej się nie może skompromitować. co za idioci
Bardzo dobrze, nie ma popuszczania szpary... lgtbagietom hihi
Wcale.
Pięknie to pokazuje hipokryzję zachodniego człowieka.
 
Za 10 lat jakaś kobieta cię poprosi byś jej takie zafundował, a one mają je naturalnie, naturę trzeba doceniać i szanować, piękny okaz.

Kiedy chcę to się dorwę do lepszych, nie muszę stać w grupie schlanych stulejarzy na stadionie i kokietować publicznego obnażania się w wykonaniu pustogłowej lampucery która po za pokazaniem cycków i robieniem gały dyrektorowi pod biurkiem pewnie nie ma już żadnych osiągnięć.
 
Walijczyczy cisną :) Kowboje juz oddychają pachami
Bez przesady że cisną,poza tym Kto ma tam bramkę strzelić? Dziadek Bale który nie wiem czy trzy dokładne podania miał, albo Ramsey co irytuje się co parę minut.
Jak dla mnie niezły dramat grają Walijczycy
 
Back
Top