Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
FjE6UVEWAAAUOCc.jpeg
 
Australia narazie duzo lepiej w pierwszej niż Polska. Ale Polska w pierwszej nie straciła gola :awesome:
 
Mam przeczucie, że z Argentyną może być jak z Hiszpania w 2010. Przegrali pierwszy mecz, żeby później wygrać wszystko.
 
Argentyna nie zachwyca póki co, grają słabo i znów gol po farfoclu. Ale mają łatwą drabinkę, Holandię też raczej pykną, dopiero z Brazylią zobaczymy na ile ich stać.
 
Hiszpania miała combo Real - Barcelona, w Argentynie 35 letni Messi bierze całą grę na siebie.
Nie no bez przesady, agresywnie w obronie, dobrze się przesuwają no i właśnie Messi. Dużo dziwnych rzeczy odpierdala się na tym mundialu dlatego nie mówię że na pewno tak będzie, ale widzę ich co najmniej w półfinale.
 
Argentyna mimo mega chujni z przodu w pierwszej połowie i tak strzela.Teraz Australia powinna bardziej się otworzyć mimo wszystko i powinno jeszcze cos paść
 
Argentyna nie zachwyca póki co, grają słabo i znów gol po farfoclu. Ale mają łatwą drabinkę, Holandię też raczej pykną, dopiero z Brazylią zobaczymy na ile ich stać.
No dokładnie ta drabinka również jest po ich stronie. Poza tym na ten moment ciężko wskazać jakiegoś wyraźnego faworyta.
 
Tak tylko przypomne, ze niedlugo dubois-larena i fury-chisora. Bo ja orzez ten mundial to prawie nic nie sledze i wczoraj sie dopieronskumalem a moze ktos ma ochote obejrzec. Polsat sport
 
Tak tylko przypomne, ze niedlugo dubois-larena i fury-chisora. Bo ja orzez ten mundial to prawie nic nie sledze i wczoraj sie dopieronskumalem a moze ktos ma ochote obejrzec. Polsat sport
Co najlepsze, ze przed chwilą patrzyłem na to i myślałem, że to jakaś powtórka leci :boystop:
 
Tak tylko przypomne, ze niedlugo dubois-larena i fury-chisora. Bo ja orzez ten mundial to prawie nic nie sledze i wczoraj sie dopieronskumalem a moze ktos ma ochote obejrzec. Polsat sport
nie ten temat. Ban:)
 
Kangury strzelają bramke Argentynie gdzie soccer jest ich chyba 5 sportem...a My nie potrafimy wyjść na ich połowe przez cały mecz.... What the fuck?:)
 
Back
Top