Miroslaw Okninski o postepowaniu Macieja Kawulskiego : "To nie biznes, to kurestwo"

Dla czytelnikow z dluzszym stazem zadna nowosc, ale skoro powstaja nowetematy dla mniej znaczacych wydarzen to i na ten warto
I znowu juras...;)
Tak naprawde od niego chcialem zaczac, ale wyszly moje braki w zwiezlym formulowaniu mysli, Kawul wydal mi sie bardziej nosny, a Mirek nie uzyl zwrotu frajerstwo, przynajmniej wprost.
 
Mirosław to trochę postać tragiczna naszego światka MMA, większość robi z niego błazna, a on jakby na złość ciągle organizuje te swoje gale. Ktoś powinien napisać jakiś ciekawy artykuł na jego temat, choć myślę, że i na książkę by materiałów nie zabrakło. :wink:
 
141792519867fc2przypadek_nie_sdz.png
Mial byc film dokumentalny, ale OS konczy dzialalnosc.
 
Mirek to wymarzony gość do grupy początkującej i to takiej, która długością mogłaby pobić najdłuższy odcinek z Mauriczem :)
 
Mirek dużo wie i przeważnie mądrze gada , tylko jest błaznem :D hehe ale i tak go lubię :)
 
Co jak co, ale trenera Mirka nie można nie lubić:)
Panie Mirku oj nie płaci Pan, nie płaci. Białko i telefon na przeczekanie to nie piniądz:homer:

Edit: kogo ta replika rolka?:travolta:
 
Last edited:
Mirosław to trochę postać tragiczna naszego światka MMA, większość robi z niego błazna, a on jakby na złość ciągle organizuje te swoje gale. Ktoś powinien napisać jakiś ciekawy artykuł na jego temat, choć myślę, że i na książkę by materiałów nie zabrakło. :wink:

On bardzo często sam z siebie robi błazna, na różnych płaszczyznach.
 
Back
Top