Mirosław Okniński

manfred004

Maximum FC
Middleweight
Zaintrygowany wywiadem z Karolem Matuszczakiem postanowiłem przeczytać coś na temat trenera Mirosława Oknińskiego. Okazało się, że nie ma artykułu na wikipedii , pierwszą stroną w wyszukiwarce jaka się wyświetla jest strona Khalidowa i informacja z listopada 2011 roku. Co jeszcze znajduje się na pierwszej stronie wyszukiwania żal wymieniać. Po dopisaniu "cohones" czy "biografia" sytuacja lepiej nie wygląda. Trener słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, ale wkład w rozwój MMA i BJJ w Polsce warto by było przedstawić. Czy mógłbym prosić o rzetelne podanie informacji na temat trenera? Może nawet uda się stworzyć jakiś artykół na wikipedii:)
 

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
chcesz tworzyc artykół? serio?rzetelnych informacji na temat trenera dostaniesz tutaj pelno, enjoy.#robipopcorn
 

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
Słyszałem od znajomego kolegi kolegi ze siedział,ale jakby co nie wiesz tego ode mnie...
 

manfred004

Maximum FC
Middleweight
dzięki za sprawdzenie mojej wypowiedzi pod względem ortograficznym(nie wiem dlaczego nie mogę edytować), jak będziesz miał coś do napisania pod względem merytorycznym to proszę się nie krępować;)
 

Halny

KSW
Middleweight
http://youtu.be/CvVSy5WIqUw?t=3m30sTu masz nieco od samego trenera trenerów o jego debiucie w MMA.
 

pem1990

ONE FC
Welterweight
O więzieniu też słyszałem. Na pewno trenował chyba Antak Chmielewskiego bo kojarze młodego Mirasa z KSW jak stał u niego w narożniku i oczywiście darł pape na Całego :)
 

sawciu

KSW
Featherweight
kiedyś był w audycji u Janisza i Jurasa i tam trochę opowiadał o początkach.
 

pem1990

ONE FC
Welterweight
No mnie się coś obiło o uszy ale nie pamietam skąd ale jak coś niech ktoś potwierdzi albo zaprzeczy.
 

nikuya-san

BAMMA
Bantamweight
Zgadza się, mówił w jakimś wywiaddzie. Siedział zdaje się krótko po zmianie ustroju w Polsce.
 

Krzysztof

Brutaal
Super Heavyweight
Prawda. Sam przyznał w którymś z wywiadów i tak mniej więcej mówił " Kazali brać sprawy w swoje ręce to i wziąłem" i siedział rok albo cos koło tego
 

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
nie wyglada, bo jest niezwykle spokojnym czlowiekiem ktorego zlosc nigdy nie dopada oraz potrafi zadbac o zdrowie swojej skory jak nikt inny.ja myslalem, ze ten temat to na zwale czy cos. nie ma innych trenerow badz osob w polskim MMA ktorych mozna opisac na wikipedii?
 

VenomPC

Oplot Challenge
Heavyweight
W 1985 odbywał misje dyplomatyczną na Kubie, a z racji że był podwójnym agentem to przy okazji miał za zadanie zabić Fidela Castro. Do dziś głosy co do tego czy to się udało są podzielone. Niektórzy nawet twierdzą, że zamach się udał, a miejsce dyktatora zajął sam Okniński.
 

guteck

Brutaal
Heavyweight
Podobno poddał Ricksona Gracie anakondą gdzieś tam w Brazylii. Nie wiem ile w tym prawdy.
 

pem1990

ONE FC
Welterweight
Podobno filmy z Yuri Boyka są właśnie kręcone na podstawie epizodu Mirasa w więzieniu.
 

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
Zdecydowanie popieram tę inicjatywę. Mirek ma swoje dziwne poglądy na różne sprawy, ale zasług nikt mu nie odbierze. Zrobił wiele dla polskiego MMA, a zaczął kiedy większość tego form była w wieku komunijnym.
 

manfred004

Maximum FC
Middleweight
To idzie w kierunku "tanio skory nie sprzedam". Moim założeniem było stworzenie zbioru informacji o tej barwnej postaci. Pierwsze wrażenie jakie sprawia to "ewidentny dres", ale z drugiej strony na na koncie największa ilość gal w Polsce. Wiadomo jeszcze ze trenował Pudziana h pana n, a z drugiej strony ma wielu świetnych zawodników z Jotko na czele. Plecieco mu ślina na język przyniesie, a mimo to zawodnicy na jego gale są umówieni "na słowo" co świadczy o jego dużym autorytecie. Jeszcze ten wywiad z trenerem Karolem Matuszczakiem który gloryfikował jego umiejętności i wkład w BJJ w Polsce. Jeszcze jest wiele pewnie takich sprzeczności o których nie wiem, a o których chciałbym się dowiedzieć o tej postaci:-)
 
Top