Mirko CroCop wraca w 2012.

malinowsky

UFC
Lightweight
k1_crocop_hunt_facekick.jpg








http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S46ylHkg-jk







Mirko CroCop wraca już 10 marca 2012 roku, gdzie w Zagrzebiu spotyka się w ringu z Erolem Zimmermanem. Gala ta ma odbyc się w Zagrzeb Arena która może pomieścić ok. 15 tysięcy fanów. Chorwat po operacji ręki która nabawił się przed starciem z Royem Nelsonem już wrócił do treningów. Ostatni raz gwiazda Pride'u w tej formule walczył w 2003 roku kiedy to pokonał Boba Sappa. Niewykluczone że będzie to więcej niż jedno starcie gdyż już mówi się o kilku walkach w 2012 roku.







• K-1 to sport od którego zaczynałem. To jest moja pierwsza miłość i uważam, że jest bardziej atrakcyjne i odpowiednie dla chorwackich fanów niż MMA. •



• Bardzo mi przykro, że nie udało mi się osiągnąć zamierzonych celów w tej organizacji i nie spełniłem oczekiwań fanów. UFC zawsze bardzo dobrze mi płaciło, robiłem wszystko najlepiej jak mogłem i dałem z siebie wszystko w przygotowaniach do walki. Szczerze mówiąc po Pride Grand Prix straciłem motywację aby iść dalej. •



• Ten ogień będzie się we mnie palił zawsze. Za każdym razem przygotowuję się do walki tak jakby to był najważniejszy pojedynek w moim życiu. •
 
W K1 może sobie jeszcze powalczyć trochę, wygra kilka pojedynków i czas na załużoną emeryture.
 
CroCop kiedys sie wypowiadał ze nigdy juz nie przyjedzie na KSW czy to w roli goscia czy zawodnika, to było po walce Jurasa z Pokrajacem na KSW 4 czy 5.
 
Cro Cop na KSW i na media treningu w Copacabanie i jestem w niebie. Chciałbym gościa zobaczyć i np. zrobić sobie z nim zdjęcie. Niestety pewnie nigdy tak się nie stanie. :-) a co do jego powrotu do K-1 - WAR CRO COP!!
 
Mały OT: Jak ktoś jak Maliniak będzie wrzucał filmiki z YT i nie będzie sie wyświetlał (a tylko adres do niego), mam prosty sposób:



usunąć z adresu filmu wszystko po "watch?" aż do "v=....." powinno pomóc w przyszłości :-)
 
Back
Top