Mirko CroCop wraca w 2012.

malinowsky

UFC
Welterweight
k1_crocop_hunt_facekick.jpg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S46ylHkg-jk

Mirko CroCop wraca już 10 marca 2012 roku, gdzie w Zagrzebiu spotyka się w ringu z Erolem Zimmermanem. Gala ta ma odbyc się w Zagrzeb Arena która może pomieścić ok. 15 tysięcy fanów. Chorwat po operacji ręki która nabawił się przed starciem z Royem Nelsonem już wrócił do treningów. Ostatni raz gwiazda Pride'u w tej formule walczył w 2003 roku kiedy to pokonał Boba Sappa. Niewykluczone że będzie to więcej niż jedno starcie gdyż już mówi się o kilku walkach w 2012 roku.

• K-1 to sport od którego zaczynałem. To jest moja pierwsza miłość i uważam, że jest bardziej atrakcyjne i odpowiednie dla chorwackich fanów niż MMA. •

• Bardzo mi przykro, że nie udało mi się osiągnąć zamierzonych celów w tej organizacji i nie spełniłem oczekiwań fanów. UFC zawsze bardzo dobrze mi płaciło, robiłem wszystko najlepiej jak mogłem i dałem z siebie wszystko w przygotowaniach do walki. Szczerze mówiąc po Pride Grand Prix straciłem motywację aby iść dalej. •

• Ten ogień będzie się we mnie palił zawsze. Za każdym razem przygotowuję się do walki tak jakby to był najważniejszy pojedynek w moim życiu. •

Matiatus

Brutaal
Lightweight
W K1 może sobie jeszcze powalczyć trochę, wygra kilka pojedynków i czas na załużoną emeryture.

malinowsky

UFC
Welterweight
No bardzo fajnie! Tylko żeby rywal był na poziomie. Gdyby już to Gluchov byłby jakims kandydatem.

Tykersky

Legacy FC
Lightweight
CroCop kiedys sie wypowiadał ze nigdy juz nie przyjedzie na KSW czy to w roli goscia czy zawodnika, to było po walce Jurasa z Pokrajacem na KSW 4 czy 5.

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Cro Cop na KSW i na media treningu w Copacabanie i jestem w niebie. Chciałbym gościa zobaczyć i np. zrobić sobie z nim zdjęcie. Niestety pewnie nigdy tak się nie stanie. :-) a co do jego powrotu do K-1 - WAR CRO COP!!

Anonymous

NoLife FC
Mały OT: Jak ktoś jak Maliniak będzie wrzucał filmiki z YT i nie będzie sie wyświetlał (a tylko adres do niego), mam prosty sposób:

usunąć z adresu filmu wszystko po "watch?" aż do "v=....." powinno pomóc w przyszłości :-)