Mirko Crocop - The Legend - highlight

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemka. Przedstawiam Wam HL Mirka zrobiony przeze mnie w ostatnim czasie ;) Tak pomyślałem, że od niego się te moje highlighty zaczęły, więc wypada jeszcze coś zrobić :P hehe I oto jest :D Mam nadzieje, że sie spodoba.







PS. Cactus zajrzyj w opis :) Nie znalazłem miejsca w filmie na podziękowanie :P Ba, nie znalazłem miejsca nawet na niektóre fajne momenty, których już nie zmieściłem :)
 
Dzięki za opis na YT :-) Mogłeś jeszcze dopisać, że Cactus z mmarocks.pl :]



A sam highlight bardzo dobry, widać, że się rozwijasz i ciężką pracę jaką wkładasz w swoje dzieła.
 
Od razu lepiej :p



Kontynnuj dobrą robotę jaką wykonujesz, zdradzisz jakie masz pomysły na następne filmiki?
 
Nie zdradzę, bo nie mam :) Chociaż nie, mam jeden. Zapowiedź KSW 19 :) Czekam na potwierdzenie zawodników, chociaż 4-5 i moge zrobić taką 2 minutową zapowiedź :)
 
Bardzo chętnie :) Pomyślę parę dni i może w następny weekend albo w jeszcze następny coś wyjdzie ;) Trzymajcie kciuki :P Dzięki :)
 
Kurde fajne video, przypomina stare dobre czasy Pride....i RING, muzyka doskonale dobrana aż dreszcze przechodzą.
Piątka za montaż.
 
Zajebiste. Muzyka ekstra dobrana. Ta wstawka z Fiodorem - ciary!







jedyny miunus - czemu taki krótki :(
 
Mógłbyś zrobić taki godzinny HL, cały bym obejrzał! W sobote ostatnia walka.. Może zrobiłbyś coś na ta okazję?:-)
 
malina, żeby godzinny HL był ciekawy i przedstawiał same zajebiste akcje to Cro Cop musiałby chyba ze sto lat walczyć :P hehe to juz w ta sobote z Sefo walczy?? :) z tym Jankiem to sie pomyśli ;) może może coś sie wytworzy w najbliższym czasie. Szkoda tylko że kaczce sie nie spodobał, dal mi komentarz na YT. :))
 
niesamowity HL, nie jakis zlepek filmikow tylko fajnie opowiedziana historia, ehh szkoda ze forma mirka to już historia
 
Back
Top