Mirko Crocop - The Legend - highlight

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Siemka. Przedstawiam Wam HL Mirka zrobiony przeze mnie w ostatnim czasie ;) Tak pomyślałem, że od niego się te moje highlighty zaczęły, więc wypada jeszcze coś zrobić :P hehe I oto jest :D Mam nadzieje, że sie spodoba.

PS. Cactus zajrzyj w opis :) Nie znalazłem miejsca w filmie na podziękowanie :P Ba, nie znalazłem miejsca nawet na niektóre fajne momenty, których już nie zmieściłem :)

Cactus

Moderator
Cohones
Dzięki za opis na YT :-) Mogłeś jeszcze dopisać, że Cactus z mmarocks.pl :]

A sam highlight bardzo dobry, widać, że się rozwijasz i ciężką pracę jaką wkładasz w swoje dzieła.

Cactus

Moderator
Cohones
Od razu lepiej :p

Kontynnuj dobrą robotę jaką wykonujesz, zdradzisz jakie masz pomysły na następne filmiki?

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Nie zdradzę, bo nie mam :) Chociaż nie, mam jeden. Zapowiedź KSW 19 :) Czekam na potwierdzenie zawodników, chociaż 4-5 i moge zrobić taką 2 minutową zapowiedź :)

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Bardzo chętnie :) Pomyślę parę dni i może w następny weekend albo w jeszcze następny coś wyjdzie ;) Trzymajcie kciuki :P Dzięki :)

byzantin

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Kurde fajne video, przypomina stare dobre czasy Pride....i RING, muzyka doskonale dobrana aż dreszcze przechodzą.
Piątka za montaż.

Arlovski

UFC
Heavyweight
Zajebiste. Muzyka ekstra dobrana. Ta wstawka z Fiodorem - ciary!

jedyny miunus - czemu taki krótki :(

malinowsky

UFC
Welterweight
Mógłbyś zrobić taki godzinny HL, cały bym obejrzał! W sobote ostatnia walka.. Może zrobiłbyś coś na ta okazję?:-)

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
malina, żeby godzinny HL był ciekawy i przedstawiał same zajebiste akcje to Cro Cop musiałby chyba ze sto lat walczyć :P hehe to juz w ta sobote z Sefo walczy?? :) z tym Jankiem to sie pomyśli ;) może może coś sie wytworzy w najbliższym czasie. Szkoda tylko że kaczce sie nie spodobał, dal mi komentarz na YT. :))

slivex

Shark Fights
Heavyweight
niesamowity HL, nie jakis zlepek filmikow tylko fajnie opowiedziana historia, ehh szkoda ze forma mirka to już historia