Mirko CroCop kończy 37 lat

malinowsky

UFC
Lightweight
Dokładnie 37 lat temu na świat przyszedł Mirko Filipović. Kickboxer, Zawodnik MMA, żywa legenda sportów walki. Wszystkiego najlepszego Mirko, i samych wygranych na zwieńczenie swojej pieknej kariery.



















 
zdecydowanie temu panu wszystkiego naj...



na polu zawodowym- udanego zakończenie wspaniałej kariery...
 
wszystkiego najlepszego, MEGA formy i:



- KO na Carwinie,



- zdominowania w stójce JDS



- zdominowania zapasów Caina,



- poddania Werduma,



- rzutów Lesnarem,



- kolan na Alistrze,



:-)
 
dinn :-)



Crocop już wiekowy, nie tylko pod względem lat na ringu. Życzę mu KO na Nelsonie by left highkick, a potem na UFC w Japoni (znowu to samo KO), aż wreszcie spokojnej, zasłużonej emerytury =). A, no i oczywiście wszystkiego najlepszego (wiem, że to czytasz Miruś, ach ty urwisie!).
 
Kurde fajnie by było jakby na koniec kariery faktycznie zaliczył ostatnie KO na Nelsonie przez swojego legendarnego High Kicka. Najdziwniejsze dla mnie jest to że do tej pory nie mogę uwierzyć w to jak potoczyła się dalej kariera Mirasa. Szkoda mi go strasznie, bo choć za czasów Pride postrzegałem go jako wroga mojego idola :P teraz patrzę na niego z wielkim sentymentem (coś jak na Wanda) i nie mogę przeboleć że nic mu nie wychodzi.
 
Życzę wygranej z Nelsonem , a potem na UFC Japan (obywdwie by left highkick :D) i na zasłużoną emeryture:-)
 
100 lat :D Lewy Highkick Mirco , ehh <3 Nikt nie miał takich kopnięć jak on , licze na jakiegoś właśnie lewego Highkicka na zakończenie kariery :)
 
Back
Top