Mirko CroCop kończy 37 lat

malinowsky

UFC
Lightweight
Dokładnie 37 lat temu na świat przyszedł Mirko Filipović. Kickboxer, Zawodnik MMA, żywa legenda sportów walki. Wszystkiego najlepszego Mirko, i samych wygranych na zwieńczenie swojej pieknej kariery.


 

Yaas

M-1 Global
Welterweight
zdecydowanie temu panu wszystkiego naj...na polu zawodowym- udanego zakończenie wspaniałej kariery...
 

dinn

Shark Fights
Welterweight
wszystkiego najlepszego, MEGA formy i:- KO na Carwinie,- zdominowania w stójce JDS- zdominowania zapasów Caina,- poddania Werduma,- rzutów Lesnarem,- kolan na Alistrze,:-)
 

Puczi

Dobry człowiek
dinn :-)Crocop już wiekowy, nie tylko pod względem lat na ringu. Życzę mu KO na Nelsonie by left highkick, a potem na UFC w Japoni (znowu to samo KO), aż wreszcie spokojnej, zasłużonej emerytury =). A, no i oczywiście wszystkiego najlepszego (wiem, że to czytasz Miruś, ach ty urwisie!).
 

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Kurde fajnie by było jakby na koniec kariery faktycznie zaliczył ostatnie KO na Nelsonie przez swojego legendarnego High Kicka. Najdziwniejsze dla mnie jest to że do tej pory nie mogę uwierzyć w to jak potoczyła się dalej kariera Mirasa. Szkoda mi go strasznie, bo choć za czasów Pride postrzegałem go jako wroga mojego idola :P teraz patrzę na niego z wielkim sentymentem (coś jak na Wanda) i nie mogę przeboleć że nic mu nie wychodzi.
 

Salami

Jungle Fight
Featherweight
Życzę wygranej z Nelsonem , a potem na UFC Japan (obywdwie by left highkick :D) i na zasłużoną emeryture:-)
 

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
100 lat :D Lewy Highkick Mirco , ehh <3 Nikt nie miał takich kopnięć jak on , licze na jakiegoś właśnie lewego Highkicka na zakończenie kariery :)
 
Top