Mike Dolce przygotowuje Pudziana do rewanżu z Thompsonem

Apokalipson

Oplot Challenge
Welterweight
bilde


Właśnie natknąłem się na ciekawy wpis na facebookowej stronie "The Dolce Diet" Mike'a Dolce. Dolce jest zawodnikiem mma, który jak na razie większe sukcesy odniósł jako trener siłowy i kondycyjny, niż profesjonalny fighter. Współpracował wcześniej między innymi z Rampage'em i Thiago Alvesem... Wygląda na to, że Pudzian również zdecydował się skorzystać z jego usług... Dziwie się, że żaden portal jeszcze nie podchwycił newsa ;) Ciekaw jestem bardzo efektów i liczę na poprawę cardio...

Tekst wpisu (pisownia oryginalna):







• 'HUGE' NEWS! It is with great pride that we report the newest addition to The Dolce Diet's stable of world-class athletes. Mike Dolce has been brought in by 5-time 'World's Strongest Man' and newly turned professional mixed martial artist, Mariusz Pudzianowski, to oversee his strength, conditioning, nutrition and performance preparation as he gets ready for a November 24th rematch against James Thompson in Poland. In their first fight this year, Mariusz dominated Thompson until his conditioning failed him and he was defeated by a more experienced fighter. By bringing in Dolce, who is known for designing the world-class conditioning programs of athletes like Quinton Rampage Jackson and Thiago Pitbull Alves, the former 'World's Strongest Man' just may be come the 'World's Most Conditioned Heavyweight!'

Link do "

Tekst drugiego wpisu:

Great day training 6-time World's Strongest Man, Mariusz Pudzianowski. It is amazing how fast his body learns and adapts to the training effect. I truly believe he is on his way to making a big impact in the sport of mma. Our team understands the he has more work to do...but you can not underestimate an athlete that is always the first guy at the gym and the last to leave.
 
Z kasa jaka ma Pudzian to mógłby ściągnąc sobie naprawde kapitalne zaplecze. Chocby angole z Wolsflair.
 
OO miłe zaskoczenie ,że Pudzian chyba idzie po rozum do głowy i zaczyna brac MMA na poważnie zobaczymy na efekty...
 
jestem laikiem jesli chodzi o przygotowania kondycyjne na tym poziomie, wiec chcetnie uslyszalbym opinie kogos obytego w temacie czy jeszcze z Pudziana moze byc fighter z solidna kondycja.



Sapp przez lata tez podobno pracowal nad cardio i gowno mu to dalo.



Jak sadzicie, wyrobi sobie pudzian kondyche?
 
@malinowsky
Mirek Okiński mówił w wywiadzie, że ma dojścia do chłopaków z Wolfslair Akademy, tylko Pudzilla jest bardzo skąpy na kase i nie chciał wydawac pieniędzy na sparingi z Cheickiem Kongo czy Rampagiem.
 
Co ciekawe, między pierwszym a drugim wpisem Pudzianowski dołożył do kolekcji jeden tytuł World's Strongest Man ;)
 
Nie wiem czy zrobią z niego demona cardio, ale przynajmniej poczynił jakieś ruchy, aby to poprawić. Na pewno mu nie zaszkodzi, a może wystarczy na to aby pokonać Thompsona.



off topic - ostatnio przeglądałem walkouty z walki Klitschko z Hayem i najwyraźniej Thompson dorabiał sobie tam jako ochroniarz Haye'a podczas jego wyjścia. Niezła wtopa z tymi kibicami co się wdarli przed kamerę -
 
pudzian nie trenuje, biega po spotkanicha i jezdzi swoim hamerem, jedyny trening to te biegi po lesie w trailerze, jak jeszcze trenowalem u mirasa to slyszalem rozmowy na temat wyjazdu do tego klubu w angli, ale pudzilla sie zesrał po pierwsze ze drogo, po drugie ze by go tam ubili jak burą sukę
 
Back
Top