Michael Chandler pernamenta beka z typa

Nie, to tylko zwykłe lewackie spierdolenie umysłowe lub jak kto woli zdrada własnej rasy.
+ Przynależność Chandlera do gromady bezkręgowców bo jak inaczej nazwać upokarzanie się przez 2 lata aby panna łaskawie się umówiła + upokarzanie się przez 2 lata aby rudy pijak się z nim umówił.

Kiedy ogłosili datę zestawienia go z McGregorem to wręcz modliłem się, aby Irlandczyk wypadł i ten amerykański cymbał poczekał sobie jeszcze dłużej.
 
Ten debil jeszcze myślał że wspólny TUF to historia dla tej walki jak to był jeden z najgorszych TUF-ów w historii organizacji, oglądalność była tragiczna, sam obejrzałem może ze 2 odcinki i nic się nie działo a najśmieszniejsze było że tam same odpady z UFC były, bumiska które służyły za highlighty dla średniaków i obijali tych którzy do UFC chcieliby się dostać ale się nie dostaną bo zebrali wpierdol od zawodników którzy nie potrafili się w organizacji utrzymać i zostali pozwalniani :DC:
 
Ten debil jeszcze myślał że wspólny TUF to historia dla tej walki jak to był jeden z najgorszych TUF-ów w historii organizacji, oglądalność była tragiczna, sam obejrzałem może ze 2 odcinki i nic się nie działo a najśmieszniejsze było że tam same odpady z UFC były, bumiska które służyły za highlighty dla średniaków i obijali tych którzy do UFC chcieliby się dostać ale się nie dostaną bo zebrali wpierdol od zawodników którzy nie potrafili się w organizacji utrzymać i zostali pozwalniani :DC:
To i tak o 2 odcinki TUF'a więcej niż ja... :lol:
 
Back
Top