Michael Chandler pernamenta beka z typa

Jeden prosty trick aby rozjebać całą kartę PPV oraz mokre sny łysej łajzy i żebraka - zobacz jak!!!! :werdum:

Jeszcze się okaże że za pół roku będzie się pizgać z Diazem w boksie u Masa bo czemu by nie
 
Conor konczy kariery zawodnikom bez wychodzenia do oktagonu :irish:


Chandler zarabial 400-600 za walkę? W tym czasie co czekal to spokojnie by zrobił ze 3 walki. Teraz walka się nie odbędzie i wyplata przepadnie takze chandler wyszedl na piękny minus :antonio:
 
1000014465.jpg
 
Jedyna walka, która mogła sprzedać PPV na tej karcie, rudy alkus pięknie ich wszystkich wyruchał :mjsmile:
 
taki do końca głąb nie jest skoro zdobył 2 x 2 tytuły i ma tam jakieś biznesy... Używki i uzaleznienia to nie jest tylko domena głupich ;) Pomyliłes kolego odwagę z odwazniekiem czy coś heheh ;)
Ja mu nie ujmuję poświęcenia i czasu włożonego w trening i to by stać się najlepszym (chociaż to sprawa mocno dyskusyjna szczególnie w kontekście pasa wagi lekkiej). Stwierdzam jedynie że jest niepotrafiącym się kontrolować głąbem który w większości poprzez swoje kretyńskie zachowania zbudował sobie takie a nie inne grono fanów :fjedzia:
 
Czy to odpowiedni moment, żeby ogłosić Chandlera największym frajerem w historii UFC czy wypada jeszcze chwilę poczekać?
Powiedzcie mi proszę czy Chandler będzie z kimś innym walczył na tej gali czy też się wycofał, bo nie wiem jak z ogłoszeniem.
 
Czy to odpowiedni moment, żeby ogłosić Chandlera największym frajerem w historii UFC czy wypada jeszcze chwilę poczekać?
Na to jest już zdecydowanie za późno. 38 letni gość, żonaty od 10 lat, nie posiada własnych dzieci bo żonce zachciało się adoptować czarne. Co więcej ten jełop pisał do niej 2 lata zanim postanowiła się z nim umówić.
MixCollage-30-Apr-2024-02-27-PM-5450.jpg
 
Back
Top