Michał Materla - Phoenix Rising Highlight 2012

kyfu1

Brutaal
Middleweight




Miłego oglądania, wszelkie opinie i podpowiedzi oczywiście mile widziane. Pozdrawiam :)



EDIT: kopia na vimeo w razie jakichkolwiek problemów :)



https://vimeo.com/41558809
 
No przyznam, że nawet fajnie Ci to wyszło ;)



Co to za czcionka, mistrzu kyfu ? :D
 
No i znowu zajebiscie bardzo mi sie podoba i troche mi sie z Sucker Punchem kojarzy (nie wiem dlaczego)



Ekstra-jak ci Cipek jakiegos gadzetu nie wysle za ten HL to jest skapiradlo :-)
 
Ciekawe. Znowu się przyczepię do J&J - po prostu zupełnie mnie wybijają z rytmu, polecam usunąć. Osobiście bardzo by mi się spodobało, gdyby zamiast dźwięku kliszy było bicie serca + "wynurzające" (nie wiem jak to powiedzieć, ale powoli pojawiające się) się zdjęcia na początku.



Dobre, powodzenia w przyszłości ;)
 
Kozak maślak, fajny klimat. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to wyłączyłbym ten śnieg podczas ujęć z walk.
 
Moja odpowiedź już niedługo :) Postaram się to zrobić najlepiej jak tylko dam radę :)



I do tego diss na kyfu w pakiecie :D ha ha







nie żebym się chwalił, ale też miałem dużo lajków na fb jak tylko Janek wrzucił :P hehe
 
Miałem okazje zrobić z nim zdjęcie na ważeniu przed galą MMAA 2 ;p byłem lekko na bombie ale chyba się nie skumał :D
 
Masz kolego niesamowity talent. Wg mojej subiektywnej opinii, drugi z użytkowników robiący filmiki na tym forum, nie jest dla Ciebie żadną konkurencją. Wielkie brawa
 
Mega robota. :-) Tym razem jakoś nie przeszkadzał mi J&J, ale ciężko mi by było wybrać, który z Was zrobił lepszy. Czekam na więcej :D
 
Back
Top