Michał Kita vs Ricco Rodriguez na MMA Attack?

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nowym prawdopodobnym przeciwnikiem polskiego fightera MMA wagi ciężkiej Michała "Masakry" Kity (10-6) na sobotniej gali MMA Attack w Warszawie w dniu 5-go listopada, będzie były mistrz UFC Ricco "Suave" Rodriguez (47-12). Jest to sporego kalibru sensacja, ale paradoksalnie wniesie sporo ożywienia i dyskusji na temat gali.

Powodem zmiany jest kontuzja dotychczasowego i wcześniej awizowanego Eddie Sancheza, który nabawił się urazu nogi w pojedynku z Breteem Rogersem ponad pięć tygodni wcześniej. Rodriguez to świetny grappler i niestety może być to spora komplikacja w przygotowaniach Michała Kity do tej walki. Dla Polaka po trzech porażkach ta walka ma szalenie ważne znaczenie ale obiektywnie trzeba przyznać, że ten zawodnik nie kalkuluje i walczy z każdym zaproponowanym rywalem, nie grymasząc na klasę przeciwnika. Informacja ta jest potwierdzona z trzech niezależnych źródeł, ale ostateczną decyzję podejmie organizator gali.

źródło: fightsport.pl
Co jest z tymi kontuzami? Czyżby na MMA Attack też się przewróciła karta walk?

Czy reakcja może dojść do organizatorów i to potwierdzić?
 
K&L to zaplanowali - patrz Juras...:-)



A tak serio - szkoda! Ricco to cień samego siebie , cieniak obecnie, Kita nie powinien mieć większych problemów z wygraną. Choć nie wiem jak obecna forma Kity.
 
Szkoda że nie z Sanchezem;(



Wybił by się w rankingach Michał a Ricco jest bardzo nie wygodnym rywalem.



Ale licze że Masakra zrobi mu to samo co ostatnio Seth Petruzelli:P
 
No to się dzieje;) Ale czy nie dziwna troche ta fala kontuzji w ostatnim czasie?
 
@kaczka41 ten żart z Jurasem akurat mógłbyć trafiony ;p - na tydzień przed walka się zwykle nie trenuje - i aż ciężko uwierzyć w przypadek,że 2 zawodników znalezionych przez Jurasa łapie kontuzję w ostatniej chwili - no ale różne rzeczy sie zdarzają.
 
Ale to jeszcze powinni się posypać według Waszej teorii Sobotta, Ferreira, Paddila i przeciwnik Górskiego, tfuu, żeby nie stało się tak.
 
Nie szukał bym tu spisku.



Szkoda, liczyłem na pojedynek z Sanchezem, ale zastępstwo też dość dobre i ewentualna wygrana Masakry i tak podniesie go w rankignach. Mam nadzieje, ze Sanchez zawalczy jeszcze w Polsce.
 
Curt Wartburton coś mówił że ma walczyć za 2 tygodnie w Polsce o pas ale w ostatniej chwili organizator się wycofał
 
Organizator wiedział o kontuzji Sancheza już wcześniej. To nie tak, że kontuzji nabawił się na tydzień przed walką. Po cichu liczyłem, że zestawią Kite z Uszolem. No ale organizator musiał działać wcześniej, nie wiedział przecież, że Uszol będzie dostępny.
 
Dla mnie wielka szkoda bo chciałem Sancheza bardzo zobaczyć.Ricco to juz cień, i raczej Kita powinien sobie z nim poradzic.. Chociaż kto wie..
 
Zgadzam sie, ze to duza strata, ale z drugiej strony bedzie to latwiejszy przeciwnik dla Masakry. A tym, ktorzy pisali o tym jaka to strata z rankingowego punktu widzenia, bo "Kita by sie na Sanchezie wybil", chcialem powiedziec ze przeciez Kita rownie dobrze moglby taka walke przegrac. Nie liczcie punktow rankingowych przed walka
 
Ale Rodriguez jest i tak wyżej w rankingach niż Kita. Według fightmatrix Kita 91, a Ricco 56.
 
Nie wiem czemu widzicie w Kicie faworyta



Ricco to nie ten sam zawodnik co kiedyś ale Kita (z całym szacunkiem dla niego) nie jest jakimś tam wymiataczem
 
Koło 19 miało być oficjalne info, ale chyba nic jeszcze nie ma.



EDIT: Jednak już oficjalnie Rodriguez.
 
Back
Top