MEMY MMA - ZIELONY666

Lepszy
1677784695009.png
 
WIELKIE CHŁOPISKO! W sam raz by dociążyć naszego Mariusza.
Żarty, żartami ale ja tu myślę, że Bones wjedzie i rozjedzie - może być rdza, moze być MOCNO kontrowersyjny wynik (wiadomo split na Bonesa!), będą palce w oczy, łapanie się siatki a może i nawet jajko!

Takie w sumie ciekawe spostrzeżenie - na polskich galach JAJKO to klasyk i musi się pojawić przynajmniej raz na każdej gali KSW - czemu w UFC gdzie walk więcej, gala co tydzień a jajko zdarza się raz na ruski rok?
 
Żarty, żartami ale ja tu myślę, że Bones wjedzie i rozjedzie - może być rdza, moze być MOCNO kontrowersyjny wynik (wiadomo split na Bonesa!), będą palce w oczy, łapanie się siatki a może i nawet jajko!

Takie w sumie ciekawe spostrzeżenie - na polskich galach JAJKO to klasyk i musi się pojawić przynajmniej raz na każdej gali KSW - czemu w UFC gdzie walk więcej, gala co tydzień a jajko zdarza się raz na ruski rok?
Z Jonnym nie byłbym taki pewien, ale tutaj sprawa jest otwarta. W kwestii jaja, wydaje mi się że u nas jest mniej palców w oczy niż na zachodzie. Może tak wygląda ewolucja tego sportu, kto wie.
 
Z Jonnym nie byłbym taki pewien, ale tutaj sprawa jest otwarta. W kwestii jaja, wydaje mi się że u nas jest mniej palców w oczy niż na zachodzie. Może tak wygląda ewolucja tego sportu, kto wie.
FINGERS FINGERS GAJS!!! u nas też wiele razy padało. Myślę, że Pączek i Bones wsadzili więcej fingers plis niż widziałem na wszystkich galach w życiu w Polsce.

Za to jajko - no wiadomo. Nawet semi-pro w Polsce zbierają i walą po jajkach. I ten Kozajeb co Soldicowi zajebał jajko.

EDIT: Ale znów - Soldic-Polak-Rodak to musiał zebrać w jajko - czytaj wyżej.
 
Żarty, żartami ale ja tu myślę, że Bones wjedzie i rozjedzie - może być rdza, moze być MOCNO kontrowersyjny wynik (wiadomo split na Bonesa!), będą palce w oczy, łapanie się siatki a może i nawet jajko!

Takie w sumie ciekawe spostrzeżenie - na polskich galach JAJKO to klasyk i musi się pojawić przynajmniej raz na każdej gali KSW - czemu w UFC gdzie walk więcej, gala co tydzień a jajko zdarza się raz na ruski rok?
Na takich głodowych wypłatach kupują najtańsze suspensory.
 
Zielony,zielony tak na mnie wołają ludzie spoza mega miasta pewnie oni rację maja, bo zielony zielony to równy gość jeśli w to nie wierzysz to wypierdalaj

 
Back
Top