Medyczne Patologie (+18, bardzo drastyczne!)

FB_IMG_1549502204097.jpg
FB_IMG_1549502321301.jpg
 
2a5ndk6.jpg

xeqz9d.jpg

33u7cy8.jpg


Zastanawiam się co to za chujostwo. Dzisiaj to zauważyłem. Nie wiem, czy miałem to choćby wczoraj. Myślicie, że powinienem pędzić na wizytę prywatną do dermatologa?
 
Hmmm, jest to możliwe, ale nie pamiętam na 100%.

To ogólnie nie jest fioletowe, czy granatowe. Powiedziałbym, że to taki jakby strup (jest to wypukłe) i jest ciemnoczerwone.

Pooglądałem raki skóry i nie jest to podobne do tamtych obrazków, niemniej ja to traktuję poważnie...
 
2a5ndk6.jpg

xeqz9d.jpg

33u7cy8.jpg


Zastanawiam się co to za chujostwo. Dzisiaj to zauważyłem. Nie wiem, czy miałem to choćby wczoraj. Myślicie, że powinienem pędzić na wizytę prywatną do dermatologa?
Chuj wie co to jest . Najpewniej to zmiana barwnikowa nienowotworowa albo jebnales się gdzieś palcem i Ci się wybroczyna zrobiła . Sam nie wiesz kiedy to powstało więc ciężko coś więcej nakreślić
 
@Gienek pytanie, czules jakies obrzydzenie czy dyskomfort gdy zaczales pracę w szpitalu, ogladajac takie urazy? Przeszlo z czasem czy raczej zawsze na luźno?
 
@Gienek pytanie, czules jakies obrzydzenie czy dyskomfort gdy zaczales pracę w szpitalu, ogladajac takie urazy? Przeszlo z czasem czy raczej zawsze na luźno?
Matka piguła to zawsze w domu były rozmowy no i dużo zajęć praktycznych miałem na studiach więc szło się przyzwyczaić. Ja ogólnie obrzydzenia nigdy nie czułem, nawet można powiedzieć że mnie to ciekawi (Ty chory pojebie).
 
Back
Top