Media o historycznej obronie pasa UFC przez Joanne Jedrzejczyk w Berlinie.

Chce wierzyc w te zapewnienia i w to, ze szal nie minie. Ewentualna nominacja dla Joasi w Plebiscycie PS bedzie z jednej strony wielka szansa dla calego polskiego MMA, z drugiej bardzo powazna proba. Obysmy wwszyscy w przyszlym roku mieli powody do wielkiego swietowania.
 
Asia nie przypadkowo zakłada coraz częściej ciuchy Reeboka. Niech hajs płynie do niej ogromnym strumieniem, należy jej się jak psu buda. Trzymam kciuki Asiu.
 
Mnie ciekawi bardzo co mówią Niemiaszki po tym perfekcyjnym pokazie Mistrzyni .
Większość informacji pochodzi z USA i z PRL .
Tak więc co wnuczek strzelającego albo puszczającego gaz w gazowni sądzi o tym .
 
Mnie ciekawi bardzo co mówią Niemiaszki po tym perfekcyjnym pokazie Mistrzyni .
Większość informacji pochodzi z USA i z PRL .
Tak więc co wnuczek strzelającego albo puszczającego gaz w gazowni sądzi o tym .
Nic, bo gowno go to interesuje. Przed walka były tylko narzekania
 
Nic, bo gowno go to interesuje. Przed walka były tylko narzekania
No waśnie ta cisza ale pewnie musieli coś pisac , że przed galą mogli narzekać że jakaś tam dziewczyna z dzikiego kraju będzie w walce wieczoru to było do przewidzenia .
Ale po , to cytując Ferdka "zatkało kakao".

Ciekawe jest też jak nasz wielki brat z wschodu reagował , tam MMA bardziej popularne niż u zachodniego brata .

Nigdy nie dyskryminowałem kobiet ale też nigdy nie sądziłem że takiego powodu do radości w sztukach walki dostarczy Mi , Nam dziewczyna .
Do tej pory np. jednym z moich sportowych idoli był Kozakiewicz ale czas na zmiany ....teraz jest Aśka .
 
Last edited:
Back
Top