Media o historycznej obronie pasa UFC przez Joanne Jedrzejczyk w Berlinie.

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
29D1D54E00000578-3132984-image-a-18_1434841723411.jpg

http://www.dailymail.co.uk/sport/uf...ushing-Jessica-Penne-warns-going-belt-me.html
http://sport.fakt.pl/sporty-walki/j...lu-wygrala-kolejna-walke,artykuly,553638.html
http://www.przegladsportowy.pl/sporty-walki/mma,ufc-w-berlinie-na-zywo,artykul,579828,1,991.html
http://eurosport.onet.pl/mma/ufc-w-...sice-penne-i-zachowala-mistrzowski-pas/z3tc1m
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,...-obronila-pas-UFC,wid,17651455,wiadomosc.html
 
No to teraz poczekajmy na tvn24 , i kilka głównych mediów - po dwóch dniach powinni zacząć informować o tym sukcesie. Jak to mają w zwyczaju robić to w swoim dziwnym tempie.
 
No to teraz poczekajmy na tvn24 , i kilka głównych mediów - po dwóch dniach powinni zacząć informować o tym sukcesie. Jak to mają w zwyczaju robić to w swoim dziwnym tempie.
Nie zdziwię się jak podejmą temat brutalności i patologicznego charakteru tego sportu :crazy:
 
Napisałem maila do pudelka
Droga redakcjo Pudelka!

Na wstępie chciał bym bardzo serdecznie pogratulować, a zarazem podziękować za artykuł nt. sukcesu Polki w organizacji UFC(mowa o artykule http://www.pudelek.pl/artykul/80480/polka_zmasakrowala_amerykanke_w_ufc_zdjecia/ ). Mimo oczywistego motywu tej publikacji, tj. pokazanie krwawej egzekucji na Amerykance zamieszczone zostały informacje o tym, że Polka jest pierwsza w historii mistrzynią pochodzącą z naszego kraju. Wiele portali o profilu sportowym nie powstydziło by się takiego artykułu, jeszcze raz brawo!

Chciał bym jednak prosić, aby w kolejnych publikacjach umieścić także zdjęcia Polki spoza okresu zawodów. Uważam że znacznie polepszyło by to odbiór tego sportu, jak i zwiększyło atrakcyjność artykułu, ukazując że na co dzień zawodniczki również są atrakcyjnymi kobietami. Chociażby zdjęcia z internetowego profilu w serwisie instagram ( https://instagram.com/joannajedrzejczyk/ ).

Z wyrazami szacunku

W rezultacie dodali do artykułu zdjęcia z Instagrama Aśki, wcześniej były same fotki z walki, umówmy się, mało atrakcyjne.

http://www.pudelek.pl/artykul/80480/polka_zmasakrowala_amerykanke_w_ufc_zdjecia/
 
@Wojtek123 dobra robota, ale umowmy sie, gdyby Asia poddala Jessice to pewnie nie zasluzylaby sobie na uwage duzej czesci tak szacownych instytucji jak min. Pudelek.
 
Te komentarze na pudelku :facepalm:

I po co mi mówiłeś? Zajrzałem. Ale kwiatki:
Jest i żart z poziomu pudelka
"Skoro jest juz na pudlu,to następna walka będzie z Pudzianem...:D"

Jest i hejt na zasadzie "sam to znam od środka to mam racje"
"BŁAZENADA. To moje zdanie mimo iż sam trenowałem box przez sześć lat."

Jest i suchar na poziomie gimnazjum , że żart niby:
"Amerykanka w wadze slomkowej? Myslalam ze one wystepuja tyljo w wadze słoniowej."

Nie popeiram ale gratuluje:
"Nie popieram takich "sportów", ale oczywiście gratuluję!"

Jest i medyczna troska:
"I po co komu takie obijanie się po twarzy? Żeby gawedź miała z czego się cieszyć? Potem na stare lata fundują sobię tym samym zawodnicy poważne schorzenia neurologiczne."

I reszta to standard od ludzi którzy nie wiedzą , że MMA to właściwie najstarsza dyscyplina olimpijska i najwazniejsza w Grecji.

"No, super. Jest czego gratulować - mordobicia. Ale chwała. Niedługo prawdziwy sport zniknie. Będzie mordobicie i nabijanie kasy przez prymitywów bez żadnej szkoły i robienie z nich idoli."
ale te juz nie smieszne a zalosne.
 
Relacja Polskiego Radia autorstwa Adama Maleckiego z berlinskiej gali. Nawet @Shutruk sie zalapal.
http://www.polskieradio.pl/43/1598/Artykul/1465536,Jedrzejczyk-prawdziwa-mistrzynia-MMA
Co do komentarzy, mnie i tak najbardziej podobaja sie komentarze ludzi mylacych Joasie z Otylia i pytajacy czy juz oddali jej prawo jazdy, albo czy znudzilo sie jej plywanie :lol:.

Słuchałem tego w "trzeciej stronie medalu", ale komentarze starego lewusa Olszańskiego - "to jest jeszcze sport? to w ogóle jest sport?" - żenua.
Za to @Dominik Durniat na propsie ;)

@TheChosen1 - co do Rogana i spóły, to nawet zaproponowali dla Joasi ksywę - "Jerk-A-Dick" - jajcarze, nie ma co... :bad:
 
Last edited:
Aśka trochę musi trochę popracować nad wizerunkiem, kilka razy obronić pas, no i wtedy nie będzie musiała być drugą Rondą. Będzie gwiazdą kobiecego mma w innej wadze i tyle :)
 
Aśka trochę musi trochę popracować nad wizerunkiem, kilka razy obronić pas, no i wtedy nie będzie musiała być drugą Rondą. Będzie gwiazdą kobiecego mma w innej wadze i tyle :)
W jakim sensie nad wizerunkiem?
 
Aśka trochę musi trochę popracować nad wizerunkiem, kilka razy obronić pas, no i wtedy nie będzie musiała być drugą Rondą. Będzie gwiazdą kobiecego mma w innej wadze i tyle :)

Musi to na rusi, Asia nic nie musi :)
 
No oczywko, że nie musi. Niemniej Ronda w swoim zawadiactwie wydaje mi się mniej sztuczna, a przecież to Amerykanka :lol:
Jako fanowi Aśki niektóre jej zachowania mi się nie podobają i staram się, z lekkim zażenowaniem, przymykać na to oko, bo poziomem sportowym jaki Asia prezentuje nadrabia wszystko inne.
 
Dziś rano w RMF zapodali newsa, że Aśka obroniła pas :) Chuj, że we wczorajszych wiadomościach o tej samej porze interesowało ich..... gdzie na urlop pojadą polscy szczypiorniści. Tak. Kurwa tak.
 


MMA H.E..AT. 50 - i Jędrzejczyk :evil:

EDIT Grzechu: o Asi od 17:28
 
Last edited by a moderator:
Back
Top