Matches to make after KSW 24

Karateka@

UFC
Middleweight
Nastula vs. Pudzianowski - najwyższy czas, Pudzian wygrał z weteranem UFC, Nastek przegrał, jak nie teraz to nigdy



Słowinski vs. Sosnowski - 2 zawodników bez pojęcia w parterze, idealne stójkowe starcie



Mańkowski vs. Saidov 2 - o pas



Materla vs. Silva 3 - o pas



McCorkle vs. Waluś - Oli Thompson to za wysokie progi, warto zmienić przeciwnika



Oli Thompson vs. Rozalski - jak Pudzian przestraszy się Nastuli, to mozna rowniez zrobic taka walke Nastula vs. Rozalski.
 
Nastula vs. Pudzianowski - ok, finansowo i marketingowo broni się.

Słowiński vs. Sosnowski - po co? Pomijam już, że nie ma nawet pogłosek o występach Alberta w MMA.

Trzecia walka - OK. Czwarta - też, ale chyba z tym poczekają.

McCorkle vs. Waluś - nie sądzę. W grę póki co wchodzi pojedynek Kamila z Anglikiem.

O Różalu nie mam żadnego zdania, ale nie widzę sensu, aby walczył z Olim.
 
Dla takich spraw macie osobny temat. Nie zaśmiecajcie forum!



http://cohones.mmarocks.pl/topic/fantasy-matchmaking-1/page/27#post-644027
 
Bez przesady z tym zaśmiecaniem forum.



"Słowiński vs. Sosnowski - po co? Pomijam już, że nie ma nawet pogłosek o występach Alberta w MMA. "



Sosnowski już zaczął rozmowy z KSW, również zaczął treningi i oficjalnie mówi, że bardzo chciałby spróbować w KSW.
 
@Adik13



Matches to make nie polega na układaniu rozpiski ale na starciach które miały by sens w przyszłości.



---



Ale midern ma racje, od tego jest fantasy matchmaking (sam wklejam tam nie tylko rozpiski ale też właśnie walki do zrobienia).
 
Wy naprawdę nie lubicie Nastuli skoro chcecie żeby jeszcze walczył.



Czy ktoś nie oglądał jego ostatnich dwóch walk? Wow.



McCardio (McCorkle) mam nadzieję że tego pana już nie zobaczymy.
 
"McCorkle vs. Waluś - Oli Thompson to za wysokie progi, warto zmienić przeciwnika"



A nie można dać Walusiowi podobnie do niego notowanego (tzn wyżej, niż Wanderlej, Wiśnia i Mad Greek) Polaka albo Ruska za 1/10 tego szmalu?



"Słowinski vs. Sosnowski " - Na co to komu? Obydwaj bez formy i po bardzo słabych występach. Obydwaj bez pojęcia o czymkolwiek, oprócz stójki. Wiem, można sobie obiecać, jak prawdziwi barbarzyńcy, że ma być rzeź w stójce i ch*j, ale założę się, że i tak skończyłoby się przypadkowym tarzaniem się po ziemi a'la Neymann vs Saleta. Niech sobie walczą w boksie albo K1, jak chcą.
 
Lubię się bawić w matchmakera więc tu są moje propozycje:



Paweł Nastula vs Mariusz Pudzianowski



Karol Bedorf vs Tony Johnson / Ruslan Magomedov



Kamil Waluś vs Oli Thompson



Sean McCorkle vs Marcin Różalski ( rozpatrując że Sean zostanie w KSW, nie mówię nie dla takiego starcia ), ewentualną fajną walką byłoby Marcin Różalski vs Peter Graham ale w to już naprawdę wątpie



Borys Mańkowski vs Aslambek Saidov II ( o pas)



Michał Materla vs Jay Silva III ( o pas)



Mateusz Gamrot vs Maciej Jewtuszko ( o pas) ( gówno mnie obchodzi że są kolegami, są nimi w takim stopniu jak Moks i Borys którzy się ze sobą bili)



Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive ( o pas)



Anzor Azhiev vs Artur Sowiński II



Simona Soukupova vs Paulina Bońkowska



Panom Słowiński, Lagman, Winner stanowczo dziękujemy.
 
McCardio vs. Waluś, jeszcze się z tym z Tobą zgadzam. Czemu nie.



Słowiński vs. Waluś bym zobaczył.



Co do Pudziana to rewanż z Timem Sylvią który ostatnio jest bez formy.
 
Nastula - myślę, że ma jeszcze siłę na 1 ale pożegnalną walkę - pożegnanie z ringiem. W takim wypadku nie chciałbym go widzieć z freakiem pokroju Różala/ Pudziana, a raczej byłoby pięknie gdyby udało się sprowadzić Ishiego, albo Yoshidę. Bardzo trudne zadanie, ale Pawłowi należy się uroczyste pożegnanie. Może bujam w chmurach.

Bedorf - ciężka sprawa. Różal i Pudzian idą osobnymi ścieżkami i ich zestawianie z nim to nonsens. Pewnie warto popatrzeć za jakimś ciekawym, Europejskim ciężkim. Alexei Oleinik wydaje się optymalnym wyborem jeśli chodzi o poziom sportowy. ew. Gluhov?

Różal - Myślę, że pora na rewanż z Overeemem.

Mańkowski vs. Saidov - proste

Karolina Kowalkiewicz - też prosta sprawa - powrót do pierwotnej rywalki.

Anzor vs Kornik - rematch

Materla - ciężka sprawa. Nie ma mowy o walce na odkucie, bo trzeba bronić pasa. Dobrze, jeśli będzie okazja skoczyć do Czech i odreagować na jakimś bumie emocje po przegranej. Może warto wykorzystać dobrą passę Matta Horwicha (choć sportowo trochę nie ten poziom to jednak jego wygrane pozwalają jakoś uzasadnić tą kandydaturę)

Jay Silva vs. Mamed Chalidow - dość naturalne zestawienie.

Oli Thompson, James Tompson, McCorkle, Waluś, Pudzian, Słowiński - na pewno da się tu zrobić jakieś ciekawe ciężkie zestawienia z tych nazwisk. Ja proponuję Tag Team Death Match
 
To make według mnie :



Oczywistą oczywistościa jest Anzor vs Kornik ( to nie jest ani rematch ani II bo jest NC więc to jest I )



Kwestia pasa wagi średniej



Ja bym to widział tak :



Materla vs Silva III o pas



POTEM



wersja 1 czyli Materla udanie broni pasa :



Panu Silvie już dziękujemy. A następna obrona : Materla vs Grove II



wersja 2 czyli Materla przegrywa



Silva vs Mamed o pas



Materla vs Grove II eliminator do pasa



Waluś vs Thompson
pod warunkiem że BICEK pozwoli



Różal sam powiedział że narazie chwila przerwy wydaje mi się że On potrzebuje dużo czasu na regenerację ale rewanż z Overeemem jak najbardziej.



Mańkowski vs Saidov bez większego gadania



Bedorf według mnie nie ma w KSW zawodnika który rzeczywiście mógłby mu zagrozić ewentualne sprowadzenie kogoś. Ale może Waluś vs Thompson to będzie eliminator do walki o pas:-)



Nastula myślę że już nie powinien walczyć ale nie dlatego że nie da rady tylko dla tego żeby nie stracić zdrowia naprawdę źle wyglądało to jak leżał za linami...:-)



Pudzian rewanż z Syliva
 
Wszelkie rozwazania na temat przyszlych zestawien w KSW mijaja sie z celem, bo matchmaking tej organizacji wymyka sie jakimkolwiek ramom. Zamiast podniecac sie tym jakiego to wielkiego progresu dokonal Pudzian moze w koncu zestawic go z czynnym, przygotowanym do walki zawodnikiem MMA. Zadnym weteranem Pride, UFC, Strikeforce czy Brutal (sic !), zwyczajnie zawodnikiem. Ot takim chocby Ionem Cutelaba, ktory sprawil tak wiele klopotow Longerowi. Oczywiscie poniewaz wynik tej walki bylby przesadzony a caly ten progres to glownie zasluga kreacji nic takiego sie nie stanie.
 
Przed galą nie było jeszcze pomysłu na rywala Chalidowa. A teraz: Jay Silva, Ryuta Sakurai... Meeeega :)
 
Martin w wywiadzie dla wp czy polsatsport powiedział, że chciałby żeby Pudzian zawalczył z Brettem Rogersem
 
Drwal vs. Mamed



Economou vs. Bedorf



Włodarek vs. Waluś



Oskar Piechota vs. Piotrs Struś



Jak najbardziej widzę Oskara w Ksw.
 
@up połowa zawodników walczy dla mmaa. To że odwołali gale to nie znaczy że nie będzie więcej gal.
 
Jak juz pewnie wszyscy zgodnie przyznajemy jak nie ma freaku to nie ma udanej gali, przynajmniej w Polsce. Dlatego tez z zestawien jakie wylaniaja sie po odwolaniu MMA Attack najbardziej fascynuje mnie walka Kawulski vs Cholewa , only on PPV w Cyfrowym Polsacie :)
 
Struś to jest Pędziwiatr a Piotrek jest Strus ! ;) to tak przy okazji



Moje typy na kolejne gale KSW to:



Mańkowski vs Saidov II o pas WW - wiadomo czemu



Pudzianowski vs Ian Freeman - być może PPV by się sprzedało w UK przy dobrej reklamie? W PL też by nieźle wyglądała walka legendy angielskiego MMA z Pudzianem.



Materla vs Silva III o pas MW - Silva teraz zasłużył na walkę o pas.



Bedorf vs Ishii lub Oleinik - obydwaj wyżej w rankingu niż Bedorf więc albo walka z utytułowanym judoką albo rewanż z dawnym rywalem



Anzor vs Kornik II - wiadomo czemu
 
@Kazik
Albo Ricco Rodriguez! Dobry rywal na zakończenie kariery i można się z nim fajni pokulać. I na pewno akurat on jest finansowo w zasięgu KSW.
 
Serio chcecie Overeema po 3 porażkach? :-) Pomysł Martina z Brettem Rogersem dla Mario uważam za trafny.
 
@up No tak zapomniałem :-) W sumie jest to jakaś historia bo Mario bije jak dziewczynka wg Sappa, więc Rogersowi by to pasowało :-)
 
Back
Top