Matches to make after KSW 24

Jeszcze jakby udało się Grabowskiego z Bedorfem zobaczyć ... w parterze mogłyby dziać się cuda
 
po ostatnich walkach grabowskiego mam wrazenie ze bedorf by go zniszczyl
 
Nie no Valentij Overeem dla Bedorfa to raczej kiepski pomysł. Prestiż pasa KSW , pierwszego pasa KSW wagi ciężkiej, poszedł by w piz.... przy jego pierwszej obronie. Valentij to dobry przecinik dla Pudzianowskiego.
 
"Jeszcze jakby udało się Grabowskiego z Bedorfem zobaczyć "



Mam nadzieje, ze Damian ma inne plany i ze uda mu sie je zrealizowac. Jego wymagania byly dla KSW zbyt wygorowane w przeszlosci, nie sadze by majac kontrakt z M-1 i propozycje z UFC "Polish Pitbull" stal sie nagle mniej wymagajacy. Chyba, ze miales na mysli ich walke w UFC :)
 
Nastule albo z Pudzianem, albo z Różalem ;-) Bretta Rogersa wolalbym nie widziec na KSW, gosc ktory bije zone powinien byc w wiezieniu a nie na KSW.
 
Co do Pudziana to widze to tak rewanż z Jamesem Thompsonem ( nie wiem czemu, ale chciał bym to zobaczyć), poźniej rewanżowa walka z Timem. Jeszcze może walka z Nastkiem.



Różal zaskoczył wszystkich, nie dość że poddał Paula to dobrze radził sobie w stójce. Fajnie bz można sprzedać walke Różalski-Nastula. Rewanż z Overeemem też fajnie by się sprzedał. Emalianeko kontra Marcin też fajnie by wyszło.



Jay kontra Cipek wiadoma sprawa. Mogą zrobić kolejną gale pod znakiem rewanży. Dodać w tedy do rozpiski Jewtuszko- Warburton, Mańkowski- Saidov. Mamed- Sakurai i Anzor- Sowiński i cała gala to by była rewanże.
 
Ja bym robił tylko rewanże te które są nieuniknione, czyli Sowinski vs Kornik, Materla vs Silva i Mańkowski vs Saidov.



Robienie rewanży tylko dlatego że Polacy przegrali, mija się z celem..... będą się lepiej rozwijać walcząc z innymi przeciwnikami.



KSW ma ograniczoną stajnię stałych zawodników. Na galach walczą zawsze te same twarze: Mamed, Cipek. Błachowicz, Borys, Saidov, Anzor, więc dawać jeszcze tych samych przeciwników to by była przesada.
 
Back
Top