Martin Lewandowski z KSW o Najmanie, polskim MMA i Pawle Nastuli - wywiad

wybitnie nieprofesjonalny wywiad, "redaktor" non stop wtąca swoje mądrości. Oj daleką drogę ma do przebycia konkurencja, daleką...
 
Dobrze, że w ogóle coś jest...
Fajny dill próbowali zrobić z Bellatorem jeśli chodzi o ten dwumecz Khalidova z Lombardem.
Co do dziennikarza to zabrakło pytań z jego strony o KSW Extra 3, o to czy Iro z Kornikiem i Aslan z Moksem będą o pasy ale cóż, dobre i to.
 
"Na razie ludzie, którzy to tworzą szczekają, plują na nas więc siłą rzeczy nam się to nie musi podobać"



Kto pluje? Akurat nie spotkałem się z żadną wypowiedzią osób z MMA Attack na temat KSW. Chyba, że coś przeoczyłem. Mam ostatnio wrażenie, że jak ktoś chce robić MMA w Polsce to musi się zgłosić do KSW o pozwolenie.
 
FN: Doszły nas słuchy, że wystosowaliście też propozycję finansową dla mistrza amerykańskiej federacji Bellator Hectora Lombarda.



ML: No tak! Widzę, że masz dobre źródła. Hector był pierwszym przeciwnikiem branym pod uwagę dla Mameda, jednak rozmowy się skomplikowały z tego względu, że Bellator ma galę też w listopadzie, a oni z kolei chcą, aby Mamed zawalczył u nich, na co ja się nie zgodziłem. Powiedziałem, że Mamed z Pudzianowskim mają dwie walki wieczoru i ze względu na telewizję i promocję już rozpoczętą nie mogę tego zrobić. Dlatego też rozmowy na razie zawisły, my chcemy z naszej strony doprowadzić do walki Hector vs Mamed, natomiast Bellator chce Mammeda do USA ściągnąć i tutaj się nie rozumiemy. Trochę zarzucają nam, że nie jesteśmy przychylni, a my mówimy, że mamy w tym samym miesiącu galę i możemy w 2012 zakontraktować walkę Mammeda z Hectorem w USA. Ja niezależnie od wyniku chcę mieć rewanż tu w Polsce, bądź na odwrót. Zaczniemy walkę w Polsce, na co może uda mi się nakłonić głównego prezydenta Bjorna Rebneya i później zrobimy rewanż w 2012r. w USA. Jest problem tego typu, że on też musi wystawić Hectora u siebie na gali. Szuka przeciwnika dla Hectora, my dla Mammeda i czasowo się nie dogrywamy.
 
Ciekawe jak to jest z Nastulą bo dla mnie to jest chore tym bardziej że faceta stać na wiecej niż regionalne gale.
 
No to akurat trzeba oddać MMAA że nie szczekają na KSW próbując zdobyć trochę popularności przy tym a wręcz przeciwnie podchodzą z dużym szacunkiem do pracy jaką na polskim rynku wykonał duet K&L.
 
Jedyną wypowiedzią właściciela MMA Attack w której nawiązał do KSW było chyba to że jego celem jest zrobienie gali dorównującej a nawet przewyższającej gale KSW. Przynajmniej ja o innych nie wiem, podejrzewam że gdyby ich otwarcie zaatakował byłoby o tym głośno. Lewandowski wypowiedział się dosc ogólnikowo może chodziło mu o całą konkurencje np Strefa Walk tam niewątpliwie jakieś starcia były
 
Back
Top