1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Martin Lewandowski z KSW o Najmanie, polskim MMA i Pawle Nastuli - wywiad

Discussion in 'Forum MMA' started by grzejnik78, Sep 18, 2011.

1. grzejnik78

grzejnik78 Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,567
    Zdobyte Lajki:
    646
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
  2. Przemys_law

Przemys_law BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    897
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    http://fightnews.pl/2011/09/martin-lewandowski-specjalnie-dla-fightnews-pl/#more-6283

3. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    wybitnie nieprofesjonalny wywiad, "redaktor" non stop wtąca swoje mądrości. Oj daleką drogę ma do przebycia konkurencja, daleką...

4. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Dobrze, że w ogóle coś jest...
    Fajny dill próbowali zrobić z Bellatorem jeśli chodzi o ten dwumecz Khalidova z Lombardem.
    Co do dziennikarza to zabrakło pytań z jego strony o KSW Extra 3, o to czy Iro z Kornikiem i Aslan z Moksem będą o pasy ale cóż, dobre i to.

5. "Na razie ludzie, którzy to tworzą szczekają, plują na nas więc siłą rzeczy nam się to nie musi podobać"

Kto pluje? Akurat nie spotkałem się z żadną wypowiedzią osób z MMA Attack na temat KSW. Chyba, że coś przeoczyłem. Mam ostatnio wrażenie, że jak ktoś chce robić MMA w Polsce to musi się zgłosić do KSW o pozwolenie.

6. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    dlatego licze ze mma attack, bedzie porzadna konkurencja dla ksw, trzymam kciuki za owocna wspolprace z tvn

7. iceman6666

iceman6666 Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    292
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Zabrakło pytań o rywala dla Antka i kto dla Mameda skoro nie Lombard.

8. joystick00

joystick00 Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,376
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie wiadomo czy nie Lombard

9. iceman6666

iceman6666 Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    292
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    FN: Doszły nas słuchy, że wystosowaliście też propozycję finansową dla mistrza amerykańskiej federacji Bellator Hectora Lombarda.

ML: No tak! Widzę, że masz dobre źródła. Hector był pierwszym przeciwnikiem branym pod uwagę dla Mameda, jednak rozmowy się skomplikowały z tego względu, że Bellator ma galę też w listopadzie, a oni z kolei chcą, aby Mamed zawalczył u nich, na co ja się nie zgodziłem. Powiedziałem, że Mamed z Pudzianowskim mają dwie walki wieczoru i ze względu na telewizję i promocję już rozpoczętą nie mogę tego zrobić. Dlatego też rozmowy na razie zawisły, my chcemy z naszej strony doprowadzić do walki Hector vs Mamed, natomiast Bellator chce Mammeda do USA ściągnąć i tutaj się nie rozumiemy. Trochę zarzucają nam, że nie jesteśmy przychylni, a my mówimy, że mamy w tym samym miesiącu galę i możemy w 2012 zakontraktować walkę Mammeda z Hectorem w USA. Ja niezależnie od wyniku chcę mieć rewanż tu w Polsce, bądź na odwrót. Zaczniemy walkę w Polsce, na co może uda mi się nakłonić głównego prezydenta Bjorna Rebneya i później zrobimy rewanż w 2012r. w USA. Jest problem tego typu, że on też musi wystawić Hectora u siebie na gali. Szuka przeciwnika dla Hectora, my dla Mammeda i czasowo się nie dogrywamy.

10. Norbert

Norbert BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    933
    Zdobyte Lajki:
    214
    Punkty:
    1,790
    Ciekawe jak to jest z Nastulą bo dla mnie to jest chore tym bardziej że faceta stać na wiecej niż regionalne gale.

11. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    No to akurat trzeba oddać MMAA że nie szczekają na KSW próbując zdobyć trochę popularności przy tym a wręcz przeciwnie podchodzą z dużym szacunkiem do pracy jaką na polskim rynku wykonał duet K&L.

12. joystick00

joystick00 Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,376
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jedyną wypowiedzią właściciela MMA Attack w której nawiązał do KSW było chyba to że jego celem jest zrobienie gali dorównującej a nawet przewyższającej gale KSW. Przynajmniej ja o innych nie wiem, podejrzewam że gdyby ich otwarcie zaatakował byłoby o tym głośno. Lewandowski wypowiedział się dosc ogólnikowo może chodziło mu o całą konkurencje np Strefa Walk tam niewątpliwie jakieś starcia były

Share This Page