Mariusz Pudzianowski Video HD

LeqFirst

Oplot Challenge
Welterweight
Polecam wszystkim mój pierwszy filmik, właśnie o Mariuszu i jego pierwszych walkach na KSW. Zapraszam do komenotawania zarówno na forum jak i na YT!





Licze na szczere, pozytywne i negatywne komentarze. Dzieki wam nastepne napewno beda wykonane lepiej i dokladniej.


pozdrawiam całe MMARocks !!!
 
tak, ale nie moglem niestety znalezc jego walki w takiej rozdzielczosci HD conajmniej 720p i 16:9, aby pasowala ona do reszty filmu. a chodzilo tutaj w duzej mierze o jakosc :) i pozatym chodzilo wlasnie o pokazanie go w lepszym swietle...
 
Jeżeli się robi HL to przeważnie daje się najlepsze akcje więc nie wiem po co dawać wpiernicz od Sylvii.
 
Fajne, mógłbyś jeszcze zrobić filmiki innych zawodników np;Błachowicza, Górskiego.
 
to był narazie mój pierwszy film wogole, ale jak będę miał troche czasu i zbiore odpowiednie materiały, oczywiście w dobrej jakości to Błachowicz obowiązkowo!
 
Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Niewątpliwie ten HL pokazuje możliwości techniczne Mariusza a raczej ich brak :D
 
Troche słabe i mało akcji z walki z kawaguchi mogłeś troche wiecej wyciągnąć wkoncu 10 minut walki w tym 8 walki w klinczu i lezenia na macie
 
Back
Top