Mariusz Pudzianowski Video HD

LeqFirst

Oplot Challenge
Welterweight
Polecam wszystkim mój pierwszy filmik, właśnie o Mariuszu i jego pierwszych walkach na KSW. Zapraszam do komenotawania zarówno na forum jak i na YT!

Licze na szczere, pozytywne i negatywne komentarze. Dzieki wam nastepne napewno beda wykonane lepiej i dokladniej.

pozdrawiam całe MMARocks !!!

LeqFirst

Oplot Challenge
Welterweight
tak, ale nie moglem niestety znalezc jego walki w takiej rozdzielczosci HD conajmniej 720p i 16:9, aby pasowala ona do reszty filmu. a chodzilo tutaj w duzej mierze o jakosc :) i pozatym chodzilo wlasnie o pokazanie go w lepszym swietle...

Meru

Moderator
Cohones
Jeżeli się robi HL to przeważnie daje się najlepsze akcje więc nie wiem po co dawać wpiernicz od Sylvii.

Koper2007

Shark Fights
Featherweight
Ten HL sprawił, że się uśmiechnąłem szkoda, że nie ma piosenki Krystiana w tle :p

Dexter

Oplot Challenge
Featherweight
Fajne, mógłbyś jeszcze zrobić filmiki innych zawodników np;Błachowicza, Górskiego.

LeqFirst

Oplot Challenge
Welterweight
to był narazie mój pierwszy film wogole, ale jak będę miał troche czasu i zbiore odpowiednie materiały, oczywiście w dobrej jakości to Błachowicz obowiązkowo!

Wujek

KSW
Featherweight
Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Niewątpliwie ten HL pokazuje możliwości techniczne Mariusza a raczej ich brak :D

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Troche słabe i mało akcji z walki z kawaguchi mogłeś troche wiecej wyciągnąć wkoncu 10 minut walki w tym 8 walki w klinczu i lezenia na macie