Mariusz Pudzianowski - co dalej ?

L

_Logan_

Guest
Na początku zaznaczę że jeżeli taki temat już jest - najmocniej przepraszam.



Wiadomo coś na temat dalszych pojedynków M.Pudzianowskiego w MMA ? Po ostatniej walce na KSW 14 jedyne co było wiadome to fakt, że została mu kontraktowo jedna walka w federacji KSW jednakże miał on nie występować na KSW 15. Krążyły plotki jakoby Mariusz miał walczyć w listopadzie 2010 na jakiejś gali w Chicago, podawano różne możliwości na potencjalnego przeciwnika i.... od tamtej pory cisza. Kontaktował się ktoś z menadżerką Mariusza, próbował ktoś przeprowadzić jakiś wywiad/rozmowę ? Czy "Pudzian" w ogóle trenuje jeszcze MMA ?
 
ja się już gubię w tych Loganach... jest ich trzech? czy jak? przecież jeden został zbanowany? :-)
 
mario ma pod koniec roku walczyc na ksw, ...chyba nie trenuje teraz, zreszta po co mu trening na ustawionych walkach?
 
Z tego co wiem to Pudzian zbudował sobię w domu klatkę i tam zabrał się za poważne ćwiczenia. Przynajmniej nie lata po wszystkich kanałach i nie krzyczy, ze pokona każdego. Nabrał pokory co ( albo jego wizerunkiem zajął się ktoś rozsądny ) sprawia, żę przestaje mnie irytować i zaczynam go traktować jak każdego innego debiutanta. To czy się do niego przekonam, zależy od tego czy jego przeciwnikami będą zawodnicy czy celebryci.
 
Sam wystosowałem maila do menadżerki Pudziana, jeżeli będzie jakakolwiek odpowiedź - dam znać.
 
Kawulski mówił w wywiadzie, że Pudzian ma walczyć na KSW16 , prawodopodobnie w Sopocie.
 
w sopocie na molo :) moglby ktos z redakcji napisac do menago pudzili, moze byłby odzew, bo takich maili to pewnie setki dostaje
 
Przecież od dawna wiadome jest, że _Logan_ i logan to dwie różne osoby, a i było ich tylu dwóch, w tej chwili został jedynie założyciel tematu:)



Co do Pudziana sam się dziwię ciszy w jego temacie, ale to dobrze. Z wiarą w siebie można wiele zdziałać, jak ktoś ma na celu zwycięstwo i ma to we krwi to też pewien etap treningu psychologicznego ma już za sobą. Umiejętności czysto sportowe trzeba szkolić i zobaczymy.
 
wiadomo, że Pudzian pewnego poziomu nie przeskoczy -> spadnie zainteresowanie-> KSW juz nie będzie chcialo placic takiej kasy-> Pudzian nie bedize chcial sie bić za male pieniadze-> koniec karery Dominatora ;) już z Butterbean'em mial mniejsza ogladalnosc niz Najman- Saleta



Jedyne co może mu pomóc to walka z Nastulą gdzie by dostał wpierdol albo jakis freak z Gołotą albo innym Michalczewskim ale to jest raczej nierealne ;)
 
ja bym chcial zeby pudzile wykorzystali do promocji osoby pawla nastuli (niestety strongman jest bardziej medialny niz nastek w polsce)



pawel poddalby w dziecinny sposób bohatera narodowego, i rozpoczal kariere w Polsce na odpowiednim poziomie.
 
Ostatnio widziałem Pudżille w TVN, program chyba Dzień dobry czy coś w tym stylu i jedyne co mogę powiedzieć, że bynajmniej mi się wydawało, że jakby nawet trochę urósł ( pewnie posłuchał się rad Roberta Burnieki i wp****ala steki)
 
Ostatnio widziałem Pudziana na siłowni i faktycznie jakby znów większy trochę był.Ale długo nie ćwiczył bo słyszałem jak mówi że starczy bo się jeszcze zmęczy ( w formie żaru ;) ) a na torwar jedzie-pewnie na zapasy wiec pewnie słucha rad burnejki nie ma opierdalania się :D
 
Podobno się wkurzył, że Strikeforce nie uwzględniło go w swoim turnieju i zaczął więcej jeść. Teraz organizuje u siebie w klatce turniej Heavyweight Biała Rawska Grand Prix Challenge: Fight for Oxygen (w skrócie HBRGPC: FoO). Plan jest taki, żeby na początku 2012 roku zwycięzca turnieju Strikeforce walczył z mistrzem UFC o prawo walki ze zwycięzcą z Białej Rawskiej. Pewne info od ogrodnika Mariusza.
 
@DEFTHOMAS



bo pudzilli i zapewne jego promotorce to za wywiad trzeba zaplacic (za koszty dojazdu :) wiec peweni wprowadzili rowniez platną informację mailową, tak swoja droge ciekawe czy wystawiaja faktury VAT...
 
Ja chodzę do Fitness Club OLIMPIA ale jeśli chodzi o pudziana to się nie zdziwie jak pakuje na paru siłowniach :-)
 
Słyszałem w jednym z wywiadów po 14'tce, że KSW mają zrobić w połowie roku, gdzieś tak w czerwcu i to będzie już z jego udziałem. Bodajże Maciek Kawulski, mówił o Sopocie pod koniec tego roku ale to by minął ponad rok od jego ostatniej walki więc nie wiem co o tym myśleć. Miał walczyć na przełomie roku w Moosin, nie walczy. Możliwe że na czerwiec dadzą mu Moosin a pod koniec roku będzie Sopot.
 
Ja z tego co wiem to Pudzian ma walczyc w czerwcu na KSW 16.


Co do Moosin to poki co cisza, moze tajemniczy pan Oh poskapil $$$ :-)
 
Back
Top