1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Mariusz Pudzianowski - co dalej ?

Discussion in 'Pytania MMA' started by _Logan_, Jan 26, 2011.

1. _Logan_

_Logan_ Guest

Na początku zaznaczę że jeżeli taki temat już jest - najmocniej przepraszam.

Wiadomo coś na temat dalszych pojedynków M.Pudzianowskiego w MMA ? Po ostatniej walce na KSW 14 jedyne co było wiadome to fakt, że została mu kontraktowo jedna walka w federacji KSW jednakże miał on nie występować na KSW 15. Krążyły plotki jakoby Mariusz miał walczyć w listopadzie 2010 na jakiejś gali w Chicago, podawano różne możliwości na potencjalnego przeciwnika i.... od tamtej pory cisza. Kontaktował się ktoś z menadżerką Mariusza, próbował ktoś przeprowadzić jakiś wywiad/rozmowę ? Czy "Pudzian" w ogóle trenuje jeszcze MMA ?

2. SEEMANN

SEEMANN Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    259
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    ja się już gubię w tych Loganach... jest ich trzech? czy jak? przecież jeden został zbanowany? :-)

3. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    mario ma pod koniec roku walczyc na ksw, ...chyba nie trenuje teraz, zreszta po co mu trening na ustawionych walkach?

4. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Z tego co wiem to Pudzian zbudował sobię w domu klatkę i tam zabrał się za poważne ćwiczenia. Przynajmniej nie lata po wszystkich kanałach i nie krzyczy, ze pokona każdego. Nabrał pokory co ( albo jego wizerunkiem zajął się ktoś rozsądny ) sprawia, żę przestaje mnie irytować i zaczynam go traktować jak każdego innego debiutanta. To czy się do niego przekonam, zależy od tego czy jego przeciwnikami będą zawodnicy czy celebryci.

5. _Logan_

_Logan_ Guest

Sam wystosowałem maila do menadżerki Pudziana, jeżeli będzie jakakolwiek odpowiedź - dam znać.

6. madafaka

madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,688
    Zdobyte Lajki:
    33
    Punkty:
    1,790
    Kawulski mówił w wywiadzie, że Pudzian ma walczyć na KSW16 , prawodopodobnie w Sopocie.

7. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    w sopocie na molo :) moglby ktos z redakcji napisac do menago pudzili, moze byłby odzew, bo takich maili to pewnie setki dostaje

8. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    26,061
    Zdobyte Lajki:
    36,744
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Wysłałem ale nie liczę na odpowiedź :)

9. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,242
    Zdobyte Lajki:
    2,217
    Punkty:
    2,790
    Przecież od dawna wiadome jest, że _Logan_ i logan to dwie różne osoby, a i było ich tylu dwóch, w tej chwili został jedynie założyciel tematu:)

Co do Pudziana sam się dziwię ciszy w jego temacie, ale to dobrze. Z wiarą w siebie można wiele zdziałać, jak ktoś ma na celu zwycięstwo i ma to we krwi to też pewien etap treningu psychologicznego ma już za sobą. Umiejętności czysto sportowe trzeba szkolić i zobaczymy.

10. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    wiadomo, że Pudzian pewnego poziomu nie przeskoczy -> spadnie zainteresowanie-> KSW juz nie będzie chcialo placic takiej kasy-> Pudzian nie bedize chcial sie bić za male pieniadze-> koniec karery Dominatora ;) już z Butterbean'em mial mniejsza ogladalnosc niz Najman- Saleta

Jedyne co może mu pomóc to walka z Nastulą gdzie by dostał wpierdol albo jakis freak z Gołotą albo innym Michalczewskim ale to jest raczej nierealne ;)

11. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    ja bym chcial zeby pudzile wykorzystali do promocji osoby pawla nastuli (niestety strongman jest bardziej medialny niz nastek w polsce)

pawel poddalby w dziecinny sposób bohatera narodowego, i rozpoczal kariere w Polsce na odpowiednim poziomie.

12. Sajd

Sajd Ground Game

Komentarze:
    2,652
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Szczecin
    Ostatnio widziałem Pudżille w TVN, program chyba Dzień dobry czy coś w tym stylu i jedyne co mogę powiedzieć, że bynajmniej mi się wydawało, że jakby nawet trochę urósł ( pewnie posłuchał się rad Roberta Burnieki i wp****ala steki)

13. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    haha tez widzialem i chyba jednak sobie darowal poprawianie kondycji

14. kubekk

kubekk Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    276
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Mase na zime zrobił :-)

15. Przemek

Przemek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,674
    Zdobyte Lajki:
    8,854
    Punkty:
    2,890
    Ostatnio widziałem Pudziana na siłowni i faktycznie jakby znów większy trochę był.Ale długo nie ćwiczył bo słyszałem jak mówi że starczy bo się jeszcze zmęczy ( w formie żaru ;) ) a na torwar jedzie-pewnie na zapasy wiec pewnie słucha rad burnejki nie ma opierdalania się :D

16. Podobno się wkurzył, że Strikeforce nie uwzględniło go w swoim turnieju i zaczął więcej jeść. Teraz organizuje u siebie w klatce turniej Heavyweight Biała Rawska Grand Prix Challenge: Fight for Oxygen (w skrócie HBRGPC: FoO). Plan jest taki, żeby na początku 2012 roku zwycięzca turnieju Strikeforce walczył z mistrzem UFC o prawo walki ze zwycięzcą z Białej Rawskiej. Pewne info od ogrodnika Mariusza.

17. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    @przemek

pudzilla w aplauzie pakuje?

18. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    @DEFTHOMAS

bo pudzilli i zapewne jego promotorce to za wywiad trzeba zaplacic (za koszty dojazdu :) wiec peweni wprowadzili rowniez platną informację mailową, tak swoja droge ciekawe czy wystawiaja faktury VAT...

19. Przemek

Przemek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,674
    Zdobyte Lajki:
    8,854
    Punkty:
    2,890
    Ja chodzę do Fitness Club OLIMPIA ale jeśli chodzi o pudziana to się nie zdziwie jak pakuje na paru siłowniach :-)

20. Soundandsteel

Soundandsteel Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    640
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Słyszałem w jednym z wywiadów po 14'tce, że KSW mają zrobić w połowie roku, gdzieś tak w czerwcu i to będzie już z jego udziałem. Bodajże Maciek Kawulski, mówił o Sopocie pod koniec tego roku ale to by minął ponad rok od jego ostatniej walki więc nie wiem co o tym myśleć. Miał walczyć na przełomie roku w Moosin, nie walczy. Możliwe że na czerwiec dadzą mu Moosin a pod koniec roku będzie Sopot.

Share This Page