Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Chyba ta ziołowa afrykańska ambrozja naprawdę działa, bo Mario nabrał ochoty na babę
:beczka:

b5099c2e15a70.jpg
Tu pojawia się etyczno-moralno-semantyczna zagwozdka. Bo gdyby ta kobieta założyła strap-on, żeby zaspokoić pederatora, to czy zdradziłaby swego partnera czy nie?

To nie koniec pytań.

Czy gdyby dodatkowo wzięła za to pieniądze, to świadczyłaby tylko niewdzięczną usługę -- na wzór hydlauliki kanalizacyjnej -- czy byłaby zwykłą kurtyzaną?
 
Nie ma chuja, nie wyłożą na niego 2 baniek nawet jakby planowali zrobić galę w Polsce, bo Pudzian nie sprzeda hali, no chyba że oni o tym nie wiedzą, ogólnie się będę śmiał, bo nie ważne kto go weźmie, skończy się tak, że bez KSW, z marketingu Pudziana zostanie z 15% i kurwa sprzeda 500-1000 biletów, nie więcej ;)
Chyba że epicki rewanż z Najmanem.
 
Nie ma chuja, nie wyłożą na niego 2 baniek nawet jakby planowali zrobić galę w Polsce, bo Pudzian nie sprzeda hali, no chyba że oni o tym nie wiedzą, ogólnie się będę śmiał, bo nie ważne kto go weźmie, skończy się tak, że bez KSW, z marketingu Pudziana zostanie z 15% i kurwa sprzeda 500-1000 biletów, nie więcej ;)
Albo Mariuszek zagra przy negocjacji z frikami kartą Oktagonu, jak zagrał z KSW frikami przy negocjacjach
 
Nie ma chuja, nie wyłożą na niego 2 baniek nawet jakby planowali zrobić galę w Polsce, bo Pudzian nie sprzeda hali, no chyba że oni o tym nie wiedzą, ogólnie się będę śmiał, bo nie ważne kto go weźmie, skończy się tak, że bez KSW, z marketingu Pudziana zostanie z 15% i kurwa sprzeda 500-1000 biletów, nie więcej ;)
A tu nie chodziło tylko o to, żeby wkurwić Martina? :)
 
Jaki interes ondrej ma we wkurwianiu Martina? Wiesz mordo, za 20k euro mogą próbować wkurwic Martina, ale nie za dwie duże bańki;)
Chodziło mi, że ta fota miała wkurwić Martina. Nie miałem na myśli kontraktu. :pudzianfap:
 
Back
Top