Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Mario uważaj bo jakiś diabeł się tobą interesuje. Coś tam się mocno burzy...
9bd89f0a6eb07.jpg
Czy Pudz pojdzie za 100k do Prime????
 
No i nie można wstawić tych screenów jebanych...

Fan Pudziana napisał: Mariusz żal na to patrzeć
Odpowiedz Pudziana : na żalu to Cię zrobiono patrząc na zdjęcie


Ogólnie Mario teraz walczy z internetem , powyzywał już ludzi w swojej frustracji w poście głównym, z kolei Mirek Okninski tam się wpisał, że on będzie trenował Pudziana za darmo byle tylko pokazać, że Pudzian ma jeszcze ogień w sercu


Cyrk
 
No i nie można wstawić tych screenów jebanych...

Fan Pudziana napisał: Mariusz żal na to patrzeć
Odpowiedz Pudziana : na żalu to Cię zrobiono patrząc na zdjęcie


Ogólnie Mario teraz walczy z internetem , powyzywał już ludzi w swojej frustracji w poście głównym, z kolei Mirek Okninski tam się wpisał, że on będzie trenował Pudziana za darmo byle tylko pokazać, że Pudzian ma jeszcze ogień w sercu


Cyrk
https://zapodaj.net/plik-NVzSIv881v

"dewota z kościoła"
 
No i nie można wstawić tych screenów jebanych...

Fan Pudziana napisał: Mariusz żal na to patrzeć
Odpowiedz Pudziana : na żalu to Cię zrobiono patrząc na zdjęcie


Ogólnie Mario teraz walczy z internetem , powyzywał już ludzi w swojej frustracji w poście głównym, z kolei Mirek Okninski tam się wpisał, że on będzie trenował Pudziana za darmo byle tylko pokazać, że Pudzian ma jeszcze ogień w sercu


Cyrk
Chyba po raz drugi w tym roku wejde na FB i posmieje z komentarzy u pedziana :beczka:
 
Guys, patrzcie jaka jest różnica między narożnikami u Pudziana a u Eddiego.

U Halla cały czas nakręcanie, podbudowywanie, doprowadzanie do tego, żeby wjechał w Pudziao na takiej kurwie, żeby go zmiotło z planszy - no i zmiotło.

A u Marjusza? Marek i Darek + przygłupi brat. "Ni ma prondu, spokojnie" a potem jakbym słyszał Sararę "Nie, kurwa, nie!" XDDD


ta czarna to nie mariusza nałożnica czasem?
 
Back
Top